FK Třinec B - FK Frýdek-Místek 1:4

5.kolo (31.8.2019) | Stadion Rudolfa Labaje
FK Třinec B - FK Frýdek-Místek
1:4

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): Derby zápas v Třinci se nám podařilo zvládnou jak herně, tak i výsledkově. Od začátku utkání jsme byli herně aktivnější a šli jsme zaslouženě po gólu Lukáše Králíka do vedení. Bohužel další naši aktivitu v prvním poločase se nám nedařilo zúročit v další brankové příležitosti. V druhém poločase se krásně trefil střelou ze střední vzdálenosti Vojta Kaňák a zvýšil na 2:0. Třinec nic nevzdával a po standartce snížil na 1:2. Z hlediska dalšího vývoje utkání bylo důležité, že jsme hned za chvíli dokázali odpovědět znovu Lukášem Králíkem a šli jsme opět do vedení o dvě branky, které jsme ještě v poslední minutě potvrdili čtvrtou brankou, kterou vsítil Adam Stareček.