ČSK Uherský Brod - FK Frýdek-Místek 0:0

22.kolo (2.4.2022) |
ČSK Uherský Brod - FK Frýdek-Místek
0:0

“Již před utkáním jsme věděli, že zápas bude hlavně o dobývání organizovaného bloku domácích což se i potvrdilo. Celý první poločas jsme dominovali v mezihře, ale chyběl nám pohyb a nápaditost k rozbití bloku. V prvním poločase mohl skórovat Rubý z přímého kopu, kdy míč mimo branku dostal domácí brankář a Kovařík, který měl dorážku na dlouhou nohu. Druhý poločas byl pro diváky daleko zajímavější, kdy domácí obrana povolila a my se dostali do dvou velkých šancí. Raab nastřelil spojnici a Rubý břevno. V závěru jsme se nevyhnuli chybám, což znamenalo dva zbytečné závary před naší bránou, které jsme byli schopni vyřešit a tak zápas skončil 0:0. Z remízy jsme byli smutní, protože jsme na hřišti dominovali, ve finále bod z venku je plusový, takže jej bereme.” Trenér A-týmu Robert Pištěk.