FC Hlučín - FK Frýdek-Místek 0:2

24.kolo (15.4.2022) |
FC Hlučín - FK Frýdek-Místek
0:2

“Dnes se hrálo utkání, které mělo kompletně vše. Nasazení, emoce, fotbalovou kvalitu. Šli jsme do utkání s tím, že musíme dostávat po celé utkání Hlučín pod tlak což se nám dařilo a plynuly z toho chyby domácích. V prvním poločase měl o něco více ze hry Hlučín, který si dokázal vytvořit o dvě gólové příležitosti více ale odolali jsme a poločas skončil 0:0.

Do druhé půle jsme vletěli s velkou energií. Byli jsme rovnoceným soupeřem a dokázali jsme skórovat po krásném centru Konečného a zakončení Blejchaře. Domácí nedokázali zužitkovat chyby po nejistem zákroku defenzivy a tak jsme udeřili podruhé po brejku kdy Kovařík předložil balón Barkovovi a bylo to 0:2.

Co mě těší je to že jsme se nestáhli do urputné defenzivy ale snažili jsme se být stále aktivní. Dnes není jediný hráč, kterému bych mohl něco vyčíst. Výborný aktivní a organizovaný výkon. Dokázali jsme, že jsme kondičně výborně nachystaní a dokážeme potrápit každý tým.” Trenér A-týmu Robert Pištěk.