FK Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo FK 3:0

34.kolo (25.5.2022) |
FK Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo FK
3:0

“Valcíři díky výhře 3:0 prodloužili sérii bez porážky už na sedm zápasů. Proti Znojmu je ale nečekal vůbec snadný duel. „Znojmo bylo možná malinko fotbalovější, měli výhodu v delší regeneraci, protože hráli předchozí zápas již v pátek,“ uvedl kouč Lipiny Robert Pištěk. Domácí však byli efektivnější. Skóre utkání otevřel v patnácté minutě Barkov, který Frýdku-Místku zajistil i poločasový náskok 1:0. Znojmo chtělo po přestávce se zápasem ještě něco udělat, sedm minut po návratu z kabin se ale prosadil Konečný a bylo to 2:0. Hosté už nenašli síly na zvrat, naopak v samém závěru se prosadil ještě Burgo a tři body zůstaly ve Stovkách. „Zodpovědně jsme bránili a soupeři jsme odebírali míče. Z toho jsme chodili do brejků, ze kterých jsme dali naše góly,“ dodal spokojeně trenér Pištěk.” Frýdecko-Místecký deník.