MFK Lokomotíva Zvolen - FK Frýdek-Místek 2:3

(6.9.2016) | Bytča
MFK Lokomotíva Zvolen - FK Frýdek-Místek
2:3

V úterním odpoledni sehráli naši muži přípravné utkání s druholigovým slovenským celkem ze Zvolena. Duel se odehrál na přírodní trávě v Bytči. Lepší vstup do zápasu měli domácí, kteří se již po šesti minutách hry ujali zásluhou Popoviće vedení. Valcíři na nepříznivý stav reagovali velice brzy. O minutu později se totiž po centrovaném míči ze strany dokázal prosadit Ilko. Poločasový výsledek pak stanovil deset minut před přestávkou zkoušený záložník Termanowski, který těžil z Ilkova centru. Další góly si pak fotbalisté obou týmů schovali až na samý závěr. V 83. minutě nejprve z penalty srovnával Cafianik. Rozhodující moment střetnutí však přišel vzápětí, když se po stanadardní situaci dostal k míči teprve patnáctiletý obránce Michal Fukala, který rozhodl o naší těsné výhře 3:2. Jen pro zajímavost, v dresu Zvolena nastoupil útočník Jan Staško.

MFK Lokomotíva Zvolen - muži 2:3 (1:2)

Branky FM: Ilko, Termanowski, M. Fukala.
Frýdek-Místek: Štěpanovský (60. Uher) - Andrej, Bialek, Hadzalić (60. M. Fukala), Petrović (60. Slaninka) - Berežný, Ilko (60. Byrtus), Ruml (60. Šumský), Termanowski - Stratil (60. Nworah), Krčula (60. Šafner). Trenér: Miroslav Nemec.