FK Pardubice - FK Frýdek-Místek 6:1

28.kolo (7.5.2018) | Ohrazenice
FK Pardubice - FK Frýdek-Místek
6:1

Po úvodním tlaku, který domácí vyvinuli na začátku utkání, jsme přežili 2-3 nebezpečné závary před naší brankou a postupně jsme se dostávali do hry, a to hlavně přes standardní situace. Po jednom z rohů dokonce Kudláček trefil hlavou břevno. Ovšem mezi 32. a 45. minutou přišel opět nepochopitelný kolaps celého družstva, kdy jsme většinou po velkých individuálních chybách dostali za třináct minut 5 branek a 1 ČK!! Proto poločasová přestávka byla pro nás velkým vysvobozením před dalším střeleckým uragánem domácích. Ve druhém poločase jsme se v oslabení museli zaměřit na důkladnou defenzívu s cílem odvrátit hrozící debakl v podobě dalších branek. Naštěstí se nám to přes maximální úsilí podařilo a dokonce jsme po chybné rozehrávce domácích vstřelili Kováčem branku. Pokud se tyhle zkraty a výpadky ve hře jednotlivců budou opakovat dál, nemáme šanci být rovnocenným soupeřem jakémukoliv mužstvu v soutěži.

VIDEO ZE ZÁPASU

Pavel Němeček (trenér Pardubic): V tomto zápase jsme odehráli snoví první poločas. V jeho závěru jsme dokázali během 13 minut nasázet soupeři pět branek a o zápase bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase se zápas již dohrával. Náramně si užil utkání Vojta Bureš, který vsítil čtyři branky.