FK Frýdek-Místek - TJ Sokol Hukvaldy 6:2

(27.1.2018) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - TJ Sokol Hukvaldy
6:2

Utkání proti mužům Hukvald jsme odehráli velice solidně. První poločas jsme byli lepším mužstvem, měli jsme lepší držení míče i šance jsme si vytvářeli, leč produktivita byla špatná. A tak nám to ukázal soupeř, který se ve 31. minutě dostal poprvé před naši branku a vlastním gólem šli do vedení. Za sedm minut povedenou střelou to bylo dokonce 0:2. Tohle bylo do poločasu vše. Do druhé půle jsme šli s vědomím, že chceme utkání otočit, a to se nám povedlo. Kluci příkladně bojovali a přidali větší odvahu v koncovce. Utkání se povedlo Strouhalovi, který připravil tři branky. Chtěli bychom hráče pochválit za bojovnost a nasazení. Poděkování patří také klukům z U16 (Correiro a Matyáš Merta), že nám přišli pomoci, protože naše marodka je alarmující.

Martin Blahuta (trenér Huvkald): Myslel jsem si, že mě ve fotbale už nemůže nic překvapit, ale může. Dnešní utkání nebudu hodnotit a stav hukvaldského fotbalu zhodnotím až po utkání s Řepišti.