FC Hlučín - FK Frýdek-Místek 2:2

11.kolo (27.10.2018) | Kozmice
FC Hlučín - FK Frýdek-Místek
2:2

Petr Vokoun (Frýdek-Místek): Těžký houževnatý soupeř, který nám dnes nedal ani centimetr hřiště zadarmo. Někdy zápas připomínal spíš boj, kde se střídal jeden souboj za druhým s velkým množstvím faulů. Dlouho nám trvalo, než jsme si na nepříjemnou hru domácích zvykli. Sice jsme již v první minutě šli do vedení díky skvěle zahranému přímému kopu Ondry Táborského, ale pak jsme až do konce druhé třetiny byli neškodní, bez jakékoliv myšlenky. Po dvou laciných brankách jsme prohrávali 1:2, naštěstí díky důrazu před bránou se nám podařilo vyrovnat. Až třetí třetina měla určité měřítko, kde jsme promarnili obrovskou šanci, dále Matěj Roman trefil hlavou tyčku, a další šance jsme špatně vyřešili. Výkonem v poslední třetině jsme si ale zasloužili vyhrát. Tenhle zápas je pro kluky velké ponaučení.