MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek 3:4

13.kolo (10.11.2018) | TC Vítek
MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek
3:4

Robert Schedling (Frýdek-Místek): V posledním ligovém kole jsme narazili na velmi fotbalového soupeře, který nás v obou posledních vzájemných zápasech, které jsme na podzim s ním sehráli, nejenže porazil, ale fotbalovým pojetím i přehrál. I dnes byli domácí hodně fotbaloví. Nám zpočátku chyběl pohyb, měli jsme i velké procento ztracených míčů. Zápas se lámal na začátku druhé třetiny. Tam jsme prohospodařili dvě obrovské tutovky. Ve třetí části utkání jsme čelili tlaku domácích, a ti po zásluze obrátili skóre zápasu na 3:2. Klukům ale vyšel závěr zápasu. Táborský nejprve vyrovnal a v 88. minutě po jeho trestném kopu rozhodl pohotovou dorážkou Jirka Míček. omácím jsme tak uštědřili jejich první domácí porážku.