FK Frýdek-Místek - Slezský FC Opava 2:0

16.kolo (16.3.2019) | Stovky
FK Frýdek-Místek - Slezský FC Opava
2:0

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): ​Velmi těžké utkání. Stál proti nám velice kvalitní soupeř, i když některé kluky oproti loňsku, kdy jsme prohráli vysoko 0:8, Opava posunula výš. Pořád má ale velkou kvalitu. Z tohoto pohledu velká spokojenost s výsledkem. První poločas jsme ještě v určitých herních činnostech malinko zaostávali, kdy jsme nedostupovali k hráčům, byli jsme někde o krůček pozdě. I v důležitých osobních soubojích jsme propadávali. První půli nás Opava trochu přehrávala svojí herní aktivitou. Naštěstí se to obešlo bez nějakých výrazných brankových příležitostí. Ustáli jsme to. Druhý poločas se z naší strany herní činnost zlepšila. Byli jsme i aktivnější. I zmíněná aktivita pak byla odměněna dvěma góly. Za druhý poločas, kdy už jsme hráli aktivněji a soupeře v určitých momentech přehrávali, to bylo zasloužené vítězství.