FK Frýdek-Místek - 1. SK Prostějov 2:0

29.kolo (15.6.2019) | Stovky
FK Frýdek-Místek - 1. SK Prostějov
2:0

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): ​Poslední zápas sezony jsme zvládli jen výsledkově . V prvním poločase měla i naše hra celkem slušné parametry, vytvořili jsme si dvě velké šance ovšem bez kýženého efektu. Hned zkraje druhého poločasu byl v pokutovém území faulován Zrůnek a následnou penaltu sám proměnil na 1:0. Bohužel po této situaci, místo toho aby nás to více nabudilo a dostali jsme soupeře pod tlak, tak přišel pravý opak. Prostějov zvýšil aktivitu, byl hodně nebezpečný v útočné činnosti, my jsme naopak přestali úplně hrát a zbytek druhého poločasu jsme se jen zůčastnili a probránili. Jen díky velkému štěstí soupeř nevyrovnal. Druhý gól jsme vstřelili v závěru utkání z ojedinělého brejku.