FK Frýdek-Místek - FC TRINITY Zlín B 2:1

Po výhře v Karviné si Lipina připsala další vítězství proti rezervě Zlína. V první půli se prosadil Kedroň a o vítězství se postaral na začátku druhé části Hykel. Frýdeckomístečtí tak slaví vítězství 2:1. Příští týden zavítají na hřiště Zbrojovky Brna B.
9.kolo (29.9.2024) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FC TRINITY Zlín B
2:1

První šanci utkání si vypracovali hosté, kdy přímý kop vyrazil Lasák pouze před sebe a Ndiaye zakončoval do odkryté svatyně, ovšem stoper Harušťák skvěle zasáhl a vykopl gól. Následně byla k vidění vyrovnaná partie, ovšem ve 37. minutě se po skvělé přihrávce dostal k zakončení David Kedroň, jehož fantastická střela přes brankáře skončila v levé šibenici - 1:0.

Když už se zdálo, že Válcovny půjdou do poločasové přestávky ve vedení, přišel zásah hostů. Ve 45+1. minutě nejprve Coufal zblokoval střelu soupeře, ale dorážka Šimona Poláška už skončila v bráně - 1:1.

Do druhé části utkání ovšem Frýdeckomístečtí vstoupili velmi dobře. Kedroň si sběhl na dlouhý pas a následně viděl ve vápně Tomáše Hykela, který sklepl míč hrudí do zlínské svatyně - 2:1. V 57. minutě měl Ndiaye opět šanci, ale Lasák se skvěle protáhl a vyrazil balón.

V 66. minutě sice Kedroň vstřelil branku, ale po jednoznačném ofsajdu spoluhráče. V samotném závěru upadl ve vápně Neumann, ale místo penalty uviděl druhou žlutou kartu. Lipina tak zvítězila nad rezervou Zlína 2:1.