FK Frýdek-Místek - FK Mladá Boleslav 2:1

Z druhého vítězství v sezoně se radují mladí Valcíři, když v domácím prostředí porazili hráče Mladé Boleslavi.
9.kolo (7.10.2017) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FK Mladá Boleslav
2:1

V důležitém utkání šli nejdříve do vedení hostující mladíci. Naštěstí se našim nejstarším dorostencům podařilo v krátké době nejen vyrovnat, ale o osm minut později dokonce vstřelit po standardní situaci vítězný gól.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK U19 – FK MLADÁ BOLESLAV U19 2:1 (0:0)

Branky: 61. Šimon 0:1, 63. Hladík 1:1, 71. M. Fukala M. 2:1. Rozhodčí: Caletka - Ogrodník, Poláček. ŽK: Mrkvička, M. Fukala, Kutáč - D. Novák, Komma, Horák. Diváci: 50.

Frýdek-Místek U19: Hasalík – Hammer, M. Fukala, Kudláček, Ciesarík – Kutáč (88. Zima), V. Vokoun, Mrkvička, J. Fukala – Hladík (89. Kožušník), Buchlovský (90. Dudek). Trenér: Radomír Hlaváč.

Radomír Hlaváč (trenér Frýdku-Místku): Dnes jsme podali velice zodpovědný a koncentrovaný výkon. Do zápasu jsme šli s vědomím, že pokud chceme udržet kontakt s mužstvy nad námi musíme v utkání zvítězit. To se nám povedlo a jsme za to rádi. Navíc jsme se v zápase dostali z těžké situace kdy jsme prohrávali. Podařilo se nám však rychle vyrovnat a chvíli na to vstřelit vítěznou branku, což ukazuje naši vnitřní sílu. Za výkon v dnešním utkání kluci velká pochvala.

Martin Mrvík (trenér Mladé Boleslavi): Prvních dvacet minut jsme utkání prospali a bylo jen naše štěstí, že soupeř neskóroval. Dále se hra vyrovnala a na menším hřišti se hrálo spíše bojovné a soubojové utkání. Druhý poločas byl obraz hry stejný, ale náš tým si vypracoval více brankových příležitostí. Nastřelili jsme tyčku a následně šli do vedení. Bohužel to, co dokážeme nabídnout soupeři a jaké branky dokážeme inkasovat, je trestuhodné. Zápas jsme si prohráli vlastní hloupostí.