FK Teplice - FK Frýdek-Místek 0:1

Důležité tři body si ze severu Čech přivezli naši nejstarší dorostenci, kteří porazili díky gólu Jana Ciesarika Teplice 1:0.
12.kolo (27.10.2017) | FK Duchcov
FK Teplice - FK Frýdek-Místek
0:1


Komentář

Vzácné tři body si přivezli ze severu Čech naši nejstarší dorostenci, když v Teplicích zvítězili tím nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O důležité tři body se postaral ve 32. minutě krásnou trefou Jan Ciesarik. Valcíři tak potřetí v řadě bodovali.

FK TEPLICE U19 - MFK FRÝDEK-MÍSTEK U19 0:1 (0:0)

Branka: 32. Ciesarik. Rozhodčí: Poživil - Plzák, Šimeček. ŽK: Ondrášek - Kudláček, Kutáč. Diváci: 100.

Teplice: Blažek - Radosta (68. Frána), Výleta, Knapík, Kováč, Vobecký, Kokeš, Vepřovský, Matkovič, Kormunda (59. Ondrášek), Šilhan. Trenér: Jakub Pekař.

Frýdek-Místek: Hasalík – M. Hammer (17. Dudek), M. Fukala, Kudláček, Ciesarík – Kutáč, V. Vokoun (32. Šohaj), Mrkvička, J. Fukala – Hladík, Buchlovský. Trenér: Radomír Hlaváč.

Ohlasy trenérů


Radomír Hlaváč (trenér Frýdku-Místku): Z obou stran bylo vidět, že se hraje o hodně. Domácí byli aktivnější, ale my jsme je až na dvě nebezpečné situace v prvním poločase do ničeho nepustili. Paradoxně když jsme hráli o desíti, kdy byl ošetřován Vojta Vokoun, se nám podařilo vstřelit branku. Druhá půle byla ve znamení snahy domácích vyrovnat. Nám se naopak otevíralo hřiště k rychlým protiútokům, z nichž jsme sice byli nebezpeční, ale pojistku v podobě druhé branky se nám dát nepodařilo. Jsme šťastní že máme tři body, ale my si teď ze všeho nejvíc všichni přejeme, aby zranění našeho kapitána Vojty Vokouna nebylo vážné.


TOPlist