FK Frýdek-Místek - SK Brušperk 1:2

Mladí Valcíři na závěr zimní přípravy poměřili své síly s muži SK Brušperk.
(7.3.2020) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - SK Brušperk
1:2


Komentář

Nejstarší dorost má za sebou generálku na jarní odvetnou část Moravskoslezské dorostenecké ligy, kdy na umělé trávě ve Stovkách hostili muže SK Brušperk. Utkání nakonec lépe vyšlo soupeři, který nad domácími mladíky zvítězil těsně 2:1.

"Nám ten zápas tentokráte vůbec nevyšel. Bylo to vše takové pomalé, spíš bych řekl, že někdy až trochu profesorské," začal s hodnocením posledního přípravného střetnutí frýdecko-místecké "devatenáctky" trenér Jan Žižka. "Soupeř v podstatě dvakrát v první půli vystřelil po naší brance a dal nám dvě branky. Ty padly po naprosto zbytečných našich chybách, kdy jsme se špatně pohybovali v určitém prostoru," komentoval první poločas domácí trenér.

Duel s účastníkem krajského přeboru mužů skončil nakonec naší těsnou porážkou 1:2. "V samém závěru se podařilo snížit Chýlkovi, který dorážel do branky střelu Repčeka. Možná je dobře, že takový nepodařený zápas přišel teď, než pak v sezoně. Od pondělí se už budeme připravovat a soustředit na náš první mistrovský zápas, který nás čeká v Brně," dodal Žižka.