FK Frýdek-Místek - FC TRINITY Zlín B 2:1

F r ý d e k-M í s t e k - Výkon, řekněme až za hranicí sil, předvedli v domácím utkání proti Zlínu naši starší dorostenci. Od 25. minuty hráli v oslabení, přesto dokázali urvat tři body! Na gól Davida Forcha ještě dokázal soupeř odpovědět, na branku Vojty Kudláčka z druhé půli už ovšem nikoliv.
10.kolo (6.10.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FC TRINITY Zlín B
2:1


Komentář

Valcíři po dvou těsných porážkách toužili po třech bodech a začátek utkání nasvědčoval přívětivému rozluštění zápasové tajenky. Vypracovali jsme si dvě velké šance po rohových kopech, v obou se nachomýtli bratři Macečkové. Vše však notně zkomplikovala 25. minuta. Luděk Maceček neměl na výběr a musel zatáhnout za záchrannou brzdu, za což viděl červenou kartu. Nicméně svěřenci trenér Vojvodíka i v oslabení dokázali jíž do vedení a bylo to po parádní trefě. Brankář Málek našel z výkopu Davida Forcha, který viděl, že je hostující gólman více z brány a elegantně jej přeloboval. Zlínu se však bohužel ještě do přestávky povedlo vyrovnat. Z pokutového kopu se sedm minut před poločasovým hvizdem povedlo Tomáši Šimoníkovi.

Druhá půle byla pro Lipinu velice náročná. Síly totiž v oslabení rychle ubývaly. Elán do žil vlil domácím hráčům vedoucí gól kapitána Vojty Kudláčka z rohu, pak už to bylo do konce utkání o velké vůli a tu hráči prokázali. V rozkouskovaném a velmi nervózním závěru se Zlín prakticky nedostal k žádné větší, vlastně ani menší možnosti. Do tabulky si tak po heroickém výkonu připisujeme tři velmi cenné body. Další zápas nás čeká na půdě Valašského Meziříčí.

Ohlasy trenérů

Roman Vojvodík (Frýdek-Místek): Po dvou těsných prohrách velmi důležité vítězství. Musím před kluky smeknout. Od 25. minuty jsme hráli v oslabení a i přesto jsme šli za vítězstvím. Kluci tam nechali vše, dnes jsem opravdu cítil, že chtějí vyhrát.Fotogalerie