FK Frýdek-Místek - 1. BFK Frýdlant n. O. 0:5

Nejstarší dorostenci v narychlo domluveném přípravném utkání podlehli divizním mužům Frýdlantu nad Ostravicí 0:5. Zkušenost pro naše mladé hráče ale k nezaplacení, vždyť v hostující sestavě byli hráči, co v minulosti hrávali v první nebo druhé lize.
(3.3.2020) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - 1. BFK Frýdlant n. O.
0:5


Komentář

Divizním fotbalistům Frýdlantu nad Ostravicí vypadl o uplynulém víkendu soupeř, takže došlo k rychlé domluvě a jejich následnému souboji s naší "devatenáctkou". Utkání dle konečného výsledku vypadá jako jednoznačná záležitost, přesto se odehrál zajímavý duel, ve kterém nejstarší dorost určitě nepropadl. "Proti frýdecko-místecké devatenáctce hrajeme v přípravném období spoustu zápasů, ale musím teď říct, že nikdy za ta poslední léta s námi takto dobře nehrála," chválil domácí mládežníky frýdlantský trenér Martin Šrámek. Zápas nakonec mladí Valcíři prohráli 0:5. Poslední přípravou na nadcházející sezonu v Moravskoslezské dorostenecké lize bude sobotní střetnutí s muži SK Brušperk. S účastníkem krajského přeboru se bude hrát na umělé trávě ve Stovkách od 10 hodin.

Ohlasy trenérů

Jan Žižka (trenér MFK Frýdek-Místek U19): Snad poprvé musím kluky pochválit, i když zápas prohráli. I proti takovému silnému týmu, jakým Frýdlant bezesporu je, byla vidět tvář družstva a hra, kterou se chceme v sezoně prezentovat. Je škoda, že jsme ke konci utkání třikrát inkasovali po individuálních chybách.Martin Šrámek (trenér 1. BFK Frýdlant n. O.): Podle mě to byl dobrý zápas. Domácí mladíci hráli odvážně, chtěli proti nám kombinovat, my je dokázali ale po takových chybičkách potrestat. Ale jak říkám, opravdu velmi dobré utkání. Nikdy jsem neviděl takto frýdeckou devatenáctku hrát. Sice byli v obranné fázi nezkušení a chybující, směrem dopředu ale opravdu dobří. Zvláště se mi líbil Fulnek na jejich levé straně.