FK Frýdek-Místek - MFK Vítkovice 0:1

F r ý d e k-M í s t e k - Jediný gól rozhodl prestižní duel tabulkových sousedů v Moravskoslezské dorostenecké lize. Vítkovice využili v úvodu druhého dějství rychlý brejk a tato akce jim stačila ke třem bodům. Snaha Valcířů o vyrovnání byla po zbytek utkání marná.
8.kolo (22.9.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - MFK Vítkovice
0:1


Komentář

Hned v úvodu utkání se do velké šance dostali hosté, Málek však Valcíře podržel. První půle vůbec patřila oběma brankářům. My jsme kontrovali v desáté minutě z rohového kopu. Simkanič s námahou vyrazil střelu z hranice vápna a poté si poradil i s dorážkou Davida Macečka. Další hrozba pro Vítkovice přišla z pravého křídla. Agilní Dudek se protáhl až před bránu, jeho pokus na vzdálenější tyč byl jen o chloupek nepřesný. Trio šancí pak dovršil David Maceček, který důrazem obral o míč stopera, nicméně Simkanič opět dobře zasáhl.

Na druhé straně měl práci i Málek, který se zapotil po standardní situaci soupeře. Prausův centr byl hodně štiplavý a už už mířil k pravé tyči. Frýdecký brankář se však dokázal natáhnout a stav tak zůstal v první půli bezbrankový.

Druhá část už nebyla na zajímavé momenty tolik zajímavá. Hned v jejím úvodu se však rozhodlo o osudu utkání. Zahrávali jsme sice standardní situaci, z které se však zrodil rychlý brejk hostů, který zakončoval Ondřej Moučka. Po zbytek utkání jsme se pak marně snažili o vyrovnání. Do nadějné pozice se dostal po rohu Kudláček, ovšem jeho hlavička šla vedle. Standardky byly vůbec takřka jedinými možnostmi na ohrožení vítkovické brány. Ani z jedné se však neurodilo. Dobrou polovinu vyřešil brankář Simkanič, který si stahoval centry do své moci.

Ohlasy trenérů

Roman Vojvodík (Frýdek-Místek): Vítkovice šly za výhrou od první minuty, což se o nás říct nedá. Chyběl hlad po gólu v šestnáctce. Bylo to takové nakopávání, nedostali jsme se do hry. Vítkovice prokázaly svou kvalitu. Vítězství je v tomto případě asi zasloužené, protože chtěly, rvaly se tak, jak jsme chtěli my. Ale nedali jsme tam srdíčko. Bylo to jen takové odehrát si utkání a odejít. Spokojený rozhodně nejsem a jsem i celkem hodně naštvaný.×
Dnes v 15:30 | A-tým
FK Frýdek-Místek
1. FC Slovácko B