MKS Puszcza Niepołomice - FK Frýdek-Místek 2:0

Další přípravné utkání jsme sehráli v polském Chełmeku s nováčkem a devátým týmem Nice I. ligy - Puszcza Niepołomice.
(2.2.2018) | Chełmek
MKS Puszcza Niepołomice - FK Frýdek-Místek
2:0

Valcíři nepodali špatný výkon, leč se svým soupeřem prohráli rozdílem dvou branek.

O tu první se ve 24. minutě postaral stoper Piotr Stawarczyk, na 2:0 pak těsně před poločasem zvyšoval ještě Dominik Zawadzki. Trenér Martin Pulpit tentokráte dal mezi třemi bílými tyčemi příležitost Antonínu Bučkovi, celý zápas pak na postu stopera odehrál zkušený kapitán Lipiny Petr Literák. Ostatní naši hráči si zahráli po poločase.

Ze zkoušených hráčů již v kádru Valcířů nefiguruje jméno dvaadvacetiletého holandského obránce Harise Memice. Naopak šanci poprat se o frýdecko-místecký dres znovu dostali Dramé, Bala, Duval a litevský útočník Kovalonoks. Na zkoušce je u nás také levý obránce či záložník Petr Chyla z 1. FC Slovácko.

Martin Pulpit (trenér Frýdku-Místku): Když zhodnotím naše dva poslední zápasy, tak jsme si vědomi, že hráči jsou ještě unaveni. Šli do těch zápasů z plného tréninku. Ta hrubá příprava jim ale sobotním dnem končí. Někteří hráči tu přípravu dokázali absolvovat tak, že v posledních zápasech předvedli výkon, na kterém se dá stavět. Máme ve hře ale stále plno nedostatků, podle mě největší pak ve hře naší středové řady.