FK Frýdek-Místek - MŠK Púchov 4:4

F r ý d e k-M í s t e k - V prvním přípravném utkání nového roku remizovala naše U14 ve Stovkách se slovenským Púchovem 4:4. V druhém dějství se povedlo svěřencům trenéra Radka Šmída otočit nepříznivý vývoj utkání. Hosté však dokázali v poslední minutě srovnat.
(20.1.2019) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - MŠK Púchov
4:4

Radek Šmíd (trenér Frýdku-Místku): Typické první utkání v zimní přípravě, do kterého jsme šli přímo ze soustředění. Ze začátku utkání jsme se dlouho hledali, kazili jsme spoustu míčů a trvalo nám, než se kluci dostali do tempa. Druhý poločas jsme už měli opticky více ze hry, podařilo se nám zvrátit nepříznivý stav třemi góly. Bohužel jsme inkasovali v posledních minutách jak v prvním poločase, tak zvášť i v tom druhém!! I tak kluci zaslouží opravdu pochvalu, protože bojovali jak s velkou únavou, tak s kvalitním soupeřem. Naše soustředění probíhalo na Hutisku-Solanec, kde jsme v krásném zimním prostředí přírody a Hotelu Euro nabírali sílu, kondici, obratnost a vše jsme doplnili kvalitní rehabilitací a bazénem. Je potřeba vyzdvihnout přístup všech hráčů k tréninkovým jednotkám.