Korona Kielce - FK Frýdek-Místek 1:2

Také ve druhém utkání na herním soustředění v Polsku fotbalisté Frýdku-Místku zvítězili, když tentokráte pokořili rezervní tým prvoligové Korony Kielce. O naší výhře se rozhodlo v závěru prvního poločasu, kdy se nejprve krásně trefil do šibenice Skwarczek, o chvíli později skóroval do černého přízemní ranou kanonýr Varadi.
(20.7.2019) | Kielce
Korona Kielce - FK Frýdek-Místek
1:2

Trenér Martin Pulpit opět trochu pozměnil složení základní sestavy. V brance dostal od prvních minut tentokráte příležitost zkušenější Bárta, na místě stopera to znovu zkoušel Gomola s Bialkem. Naopak v roli pozorovatelů zůstali tentokráte na tribuně Šumský, Mrkvička a Kutáč.

Proti mladému a běhavému týmu se hráči MFK dokázali prosadit až v závěru prvního dějství, když se nejprve parádně trefil z trestného kopu pod břevno Skwarczek, na dvoubrankový rozdíl pak zvyšoval přesnou střelou Varadi. Domácím se podařilo snížit ve druhém poločase po standardní situaci.

Zatímto Michal Papadopulos se s A týmem Kielců radoval z prvních bodů v letošní sezoně po vítězství 1:0 v Raków Częstochowa, jeho mladší spoluhráči v přípravném duelu nestačili na frýdecko-místecké Valcíře 1:2.

Herní část pak Frýdečtí v Polsku zakončí v pondělí 22. července, kdy se na stadionu Miejskim ve Starachowicich postaví od 16 hodin proti druholigovému izraelskému týmu Hapoel Acre F.C.