FC TRINITY Zlín B - FK Frýdek-Místek 1:0

Z l í n - Po čtyřech vítězných utkáních v řadě zajížděli starší dorostenci na půdu Zlína. Samozřejmě chtěli uspěšnou sérii prodloužit, museli se však obejít bez několika opor. O osudu utkání nakonec rozhodl jediný gól. V 62. minutě překonal naši defenzivu Kořenek.
25.kolo (19.5.2019) | Areál Vl. Marečka
FC TRINITY Zlín B - FK Frýdek-Místek
1:0


Komentář

Valcíři nastoupili do utkání v Baťově městě s několika absencemi. Kvůli nemoci například chyběl nejlepší jarní střelec týmu Luděk Maceček. Do brány se postavil Jiří Prokel a byl od úvodu zaměstnanějším gólmanem. Soupeř vstoupil do utkání svižně a kombinačně se mu velice dařilo. Se zakončením už to bylo horší, přesto stihli v první půli ševci nastřelit břevno. Nejvíce pak prověřili našeho gólmana paradoxně spoluhráči. Od Želazka se míč odrazil takovým způsobem, že mladý brankář musel sáhnout k reflexivnímu zákroku. My jsme se naproti tomu do nebezpečných pozic příliš nedostávali. Dařilo se nám však postupem času rozmělnit dominanci Zlína na míči. Da kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Hned v úvodu druhého dějství měl Zlín dvě velké šance. Ani jednu z nich však nedokázal využít, a tak se mohlo blýskat na druhé straně. Chýlek pelášil z pravé strany na brankáře Křepelu. Zkoušel chytré zakončení, přehození gólmana vyšlo, ovšem s ním přehodil náš útočník i bránu. Klíčový okamžil přišel v 62. minutě. Naše obrana se při rozehrávce dostala na pravé straně pod tlak. Soupeř míč získal z čehož následně vyplynula nekompromisní střela Matěje Kořenka z vápna pod břevno. Ve zbývajícíh minutách jsme se snažili o vyrovnání, ovšem síly v náročném počasí rychle ubývaly. Naopak nás musel ještě několikrát podržet brankář Prokel. Po čtyřech výhrách v řadě jsme tak odešli poražení.