1.SC Znojmo FK - FK Frýdek-Místek 1:4

Ve 4. kole zavítaly Válcovny na hřiště Znojma a zápas začaly skvěle. Hned v úvodu otevřel skóre Velner, avšak domácí brzy srovnali zásluhou Abdellaouiho. Ještě před poločasem si však Lipina vzala vedení zpět, když Hajnoš přesně zakončil. Druhá půle začala stejně dobře jako ta první – po několika desítkách vteřin zvýšil Obuch. Jedinou kaňkou na jinak výborném výkonu byla červená karta Hykela, ale Frýdek-Místek završil kanonádu v 84. minutě gólem Veličky. Lipina si tak odváží zasloužené vítězství 4:1 a už se těší na první zářijový duel proti Rosicím.
4.kolo (25.8.2024) | Městský stadion v Horním parku
1.SC Znojmo FK - FK Frýdek-Místek
1:4

Rui Miguel Félix Amorim Reis (1.SC Znojmo FK): „Navzdory výši výsledku, musím říct, že neodpovídá skutečnému výkonnostnímu rozdílu mezi oběma celky. Jsme si vědomi, že je nutné podstatně zlepšit naši hru a nadále intenzivně pracovat. Nyní, s postupujícím tréninkovým procesem, nastává vhodná doba pro úpravu složení týmu a aktivně hledáme optimální řešení. Již před zahájením soutěže jsme předpokládali, že úvodní týdny nebudou jednoduché. Celá fotbalová veřejnost zná obtíže, s nimiž se náš klub potýkal při přípravě na novou sezonu. Proto bychom rádi vyjádřili poděkování hráčům, kteří přijali výzvu a přestoupili do našeho klubu navzdory nepříznivému načasování, změně prostředí a skutečnosti, že sezóna již byla v plném proudu.“

Martin Šrámek (FK Frýdek-Místek): „Opět strašně náročný zápas v tropickém počasí. Po čtyřhodinové cestě autobusem a středečním poháru to kluci zvládli bravurně. Proti těžko čitelnému soupeři jsme předvedli dominantní výkon s překrásnými brankami. Hráči jsou docela pokopaní a dva jsou mimo na delší čas. Kluci se už ale těší konečně na domácí utkání a fanoušky.“