FC Slovan Rosice - FK Frýdek-Místek 0:0

Frýdeckomístečtí dnes v Rosicích chtěli prodloužit dvouzápasovou sérii výher. 150 diváků ovšem branku nezaznamenalo. Na domácí straně měli šance Moučka a Charles, ovšem Lasák potřetí v řadě udržel čisté konto. V dresu Lipiny se mohl prosadit Massaniec. Příští týden přivítají Stovky rezervu ze Zlína.
24.kolo (20.4.2024) | Rosice
FC Slovan Rosice - FK Frýdek-Místek
0:0


Komentář

Utkání se celou dobu neslo spíše v opatrnějším rytmu. Okolo 22. minuty se Massaniec ocitl ve dvou šancích. Nejprve jeho hlavičku musel brankář Jágrik vytáhnout nad horní tyč, posléze skluzem změnil trajektorii přihrávky Ogbua, ale míč skončil vedle tyče. Rosicím se během první půlhodiny hry zranili hned dva hráči. 150 diváků už žádnou větší šanci v první půli nevidělo.

Začátek druhé půle patřil Slovanu. V 55. minutě zkoušel Charles překvapit brankáře Lasáka, ale ten svým skokem udržel čisté konto. O minutu později se v velké příležitosti ocitl Moučka, ale frýdeckomístecký gólman byl znovu úspěšný. V poslední dvacetiminutovce byly k vidění spíše jen náznaky šancí, než opravdové ohrožení. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou.

Ohlasy trenérů


Martin Šrámek (FK Frýdek-Místek): „Opět jsme předvedli precizní výkon směrem dozadu. První poločas jsme dominovali na míči, bohužel jsme několik akcí nedotáhli k potřebné brance. Druhý poločas už za nefotbalového počasí nebyl z naší strany tak kvalitní. Bod bereme a těšíme se na domácí fanoušky.“


Fotogalerie