Archiv článků

V březnu 2022 vyšly tyto články:

3.3.První zápas jarního kolaRedakceV sobotu 5.3.2022 ve 14:30 se utkáme s FC Slovan Rosice na hřišti soupeře.
5.3.První zápas jarní části bohužel bez boduRedakce První zápas v Rosicích jsme odehráli bez bodu. Do hry jsme nastoupili hladový a hned v první minutě jsme trefili bránu, soupeř se ale rychle vzpamatoval a rovnou dvakrát nám odpověděl. Zápas tedy skončil 2:1. Jak hodnotí zápas trenér Robert Pištěk?
11.3.Čeká nás první domácí zápas jarního kola. Utkáme se s Baníkem B.RedakcePo prvním zápase, který byl bohužel bez bodu jdeme zítra do boje s dalším náročným týmem. Rezerva Baníku k nám zítra zavítá za slunečného počasí a výkop je naplánován nově na 14:30.
14.3.Marián Kovařík: V kabině jsem jako domaRedakceV sobotu Lipina zažila krásné vítězství nad Baníkem B. Hned v první půli jsme vedli 2:1 a tak to zůstalo až do konce. Rozhodně všichni hráči odvedli na hřišti maximum a v prvním domácím utkání jara se Lipina dočkala důležitého vítězství. Co na zápas říká útočník Marián Kovařík?
17.3.V neděli odehrajeme třetí utkání. Popereme se se Slováckem?RedakcePo úspěšném domácím zápase nás čeká další utkání a to na půdě soupeře. V neděli v 10:15 se setkáme se Slováckem B. O zápase vás budeme informovat na našich sociálních sítích.
23.3.Na Stovkách bude hrát REPRE!RedakceV pondělí 28.3.2022 v 16:00 hod se na Stovkách bude hrát přípravné mezistátní utkání hráčů do 20 let. Česká reprezentace se setká s reprezentací Polska. Vstup je zcela zdarma! Přijďte podpořit mladé talenty!
25.3.Proti Otrokovicím s velkou motivací!RedakceUž zítra v 15:00 odehrajeme další utkání. Tentokrát proti Otrokovicím. Po posledním prohraném zápase jsou kluci namotivovaní jako nikdy předtím! Přijďte nás podpořit!
27.3.Lipina přejela OtrokoviceFRM - OTR 5:1, 21.kolo | redakceFrýdek-Místek