Archiv článků

V září 2021 vyšly tyto články:

29.9.Potřebujeme už bodovat, ať se více odlepíme od spodku tabulky, hlásí Jaroslav Juříček-red-Lipina prohrála třikrát po sobě. V tabulce MSFL jí patří nelichotivé 15. místo. Jaroslav Juříček v rozhovoru mluví o tom, že každou prohru zapříčinilo něco jiného. Od následujícího zápasu proti Uničovu čeká vyrovnanou partii se šťastným koncem pro jeho tým a zmiňuje také to, kdo se v šatně stará o dobrou náladu.
25.9.Vyrovnaný duel rozhodla jediná branka na začátku druhé půle-red-Lipina se v 9. kole MSFL představila na půdě Velkého Meziříčí. Klání, ve kterém se hrálo o „šest“ bodů, rozhodl jediný gól krátce po změně stran. Ten vsítil domácí Dolejš a rozhodl tak o tom, že svěřenci Karla Orla prohráli potřetí v řadě.
23.9.Proti Kroměříži jsme si ukázali, že můžeme hrát s každým, říká Lukáš Raab-red-V předchozím soutěžním utkání Lipina pořádně potrápila hlavního favorita MSFL z Kroměříže, i když nakonec prohrála 2:4. Útočník Lukáš Raab v rozhovoru mluví o tom, proč mladé družstvo z dobře rozehraného duelu nevytěžilo více. Zmiňuje také to, že hráči už pochopili, kam se chtějí ubírat nebo že se tým chce co nejdříve dostat do klidného středu tabulky.
19.9.Výborně rozehraný zápas jsme ztratili FRM - KRO 2:4, 8.kolo | redakceFrýdek-Místek
19.9.Tomáš Hykel v krátkém rozhovoruredakceSTOVKY
15.9.Marián Kovařík: Musíme se vyvarovat chyb. Potřebujeme zkvalitnit přechody do útočné fáze-red-Lipina je po osmi odehraných zápasech v Moravskoslezské fotbalové lize na 14. místě. Její dosavadní počínání v rozhovoru hodnotí jeden z nejzkušenějších hráčů Marián Kovařík. Mluví o tom, že mladý tým zatím sráží hloupé chyby, zmiňuje také fakt, že všichni hráči si na sebe ještě zvykají nebo že pracují na tom, aby šli tabulkou co nejdříve nahoru.
13.9.O výhře Hlučína rozhodl gól v prvním poločase-red-Lipina v 7. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítala, tentokrát netradičně v neděli od 16 hodin, ve Stovkách fotbalisty Hlučína. I když se soupeřem sehrála vyrovnanou partii, prohrála 0:2.