Archiv článkůV červenci 2024 vyšly tyto články:

1.7.Rozpis letní přípravyMichal RaškaV letní přípravě💪 se kádr pod vedením Martina Šrámka👤 utká s B-týmem Karviné, Prostějovem, Vsetínem a Havířovem.
4.7.Úvod letní přípravy s béčkem KarvinéFRM - KAB 5:3, 0.kolo | Michal RaškaV prvním zápase letní přípravy se utkáme s rezervou MFK Karviná. Utkání se odehraje na Stovkách v sobotu 6. července od 10:00. Novým asistentem trenéra Martina Šrámka se stává Jiří Krejčí, který dobře zná prostředí Válcoven díky svému někdejšímu působení v mládeži FM.
6.7.Úvod letní přípravy nabídl velkolepou otočkuFRM - KAB 5:3, 0.kolo | Michal RaškaV prvním utkání letní přípravy se Válcovny utkaly na Stovkách s rezervou Karviné. Do utkání sice vstoupili lépe hosté, kteří si vytvořili tříbrankový náskok, ovšem ten postupně Lipina smazala a nakonec zvítězila 5:3.
9.7.Poměření sil s druholigovým ProstějovemPRO - FRM 1:0, 0.kolo | Michal RaškaUž zítra se Válcovny utkají s druholigovým Prostějovem. Utkání se odehraje v Kostelci na Hané. Výkop zápasu je v 18:00 hod. Do kádru Lipiny v letní přípravě přibyli třiadvacetiletý obránce Jan Fulnek a teprve sedmnáctiletý talentovaný dorostenec Frýdku-Místku Lukáš Tomeček.
11.7.Válcovny podlehly druholigovému ProstějovuPRO - FRM 1:0, 0.kolo | Michal RaškaVe druhém utkání letní přípravy zavítal Frýdek-Místek do Kostelce na Hané, kde se střetl s druholigovým Prostějovem. V úmorném vedru padla jediná branka, kterou vstřelil domácí Zapletal. Ačkoliv si Lipina vytvořila několik příležitostí ke skórování, žádnou z nich nevyužila. Příští týden ve středu se Frýdeckomístečtí utkají na domácím hřišti se Vsetínem.
15.7.Valcíře otestuje divizní VsetínFRM - VSE 5:2, 0.kolo | Michal RaškaPo krátkém soustředění na Hutisku-Solanec se Valcíři představí v dalším přípravném utkání. Už tuto středu přivítají na Stovkách divizní Vsetín. Výkop utkání je v 18:00 hod.
16.7.Přehled zápasů - 29. týdenMichal RaškaV týdnu 15. 7. - 21. 7. čekají naše muže dva přípravné zápasy. Nejprve středu přivítají na své půdě Vsetín a v sobotu Havířov. Starší dorost U19 zavítá o víkendu do Třince. Mladší dorosty U17 a U16 si nejprve v průběhu týdne zahrají mezi sebou a následně v sobotu odcestují do Třince. Všechny kategorie žáků čekají zápasy s Púchovem.
17.7.Lipina znovu vítězně otočila utkáníFRM - VSE 5:2, 0.kolo | Michal RaškaVe třetím přípravném zápase se Válcovny utkaly na domácí půdě. A opět nezachytily začátek zápasu, neboť divizní Vsetín vedl v osmé minutě už o dvě branky. Nakonec ale do poločasu Frýdeckomístečtí srovnali a ve druhé půli dominovali, čímž si zajistili vítězství 5:2. Už tuto sobotu čeká Lipinu generálka proti Havířovu. Hrát se bude opět na Stovkách a to od 10:15 hod.
20.7.Střelecký prach zvlhl proti HavířovuFRM - HAV 0:1, 0.kolo | Michal RaškaV generálce na novou sezónu přivítaly Válcovny nedaleký divizní Havířov. V dresu soupeře nastoupilo plno hráčů, kteří oblékali dres Lipiny a místní prostředí velmi dobře znají. To potvrdil také odchovanec Frýdku-Místku Jakub Teplý, který se postaral o jedinou branku utkání a protáhl vítěznou šňůru Havířova. Příští neděli se Frýdeckomístečtí vydají do Valašského Meziříčí kde odehrají předkolo MOL Cupu.