Archiv článků

V říjnu 2024 vyšly tyto články:

1.10.Další tři body, tentokrát proti Zlínu B!FRM - ZLB 2:1, 9.kolo | Michal RaškaPo výhře v Karviné si Lipina připsala další vítězství proti rezervě Zlína. V první půli se prosadil Kedroň a o vítězství se postaral na začátku druhé části Hykel. Frýdeckomístečtí tak slaví vítězství 2:1. Příští týden zavítají na hřiště Zbrojovky Brna B.
4.10.Přehled zápasů - 40. týdenMichal RaškaV týdnu 30. 9. - 6. 10. se A-tým do třetice utká s rezervou, tentokrát na půdě Zbrojovky Brno. Ligový dorost zavítá do Hranic, divizní čeká Vsetín. Starší žáci přivítají Vyškov, zatímco mladší Šumperk.
5.10.Lipina se do třetice utká s B-týmemBRB - FRM 1:1, 10.kolo | Michal RaškaFrýdek-Místek se potřetí za sebou utká s rezervním týmem, tentokrát po dvou výhrách míří na hřiště Zbrojovky Brno. B-tým Brna je aktuálně na 10. místě s 13 body, zatímco Válcovny drží osmou příčku se stejným počtem bodů, ale mají o jeden zápas méně. Utkání se odehraje v neděli 6. října od 10:15 v Bystrci.
6.10.Remíza s béčkem ZbrojovkyBRB - FRM 1:1, 10.kolo | Michal RaškaPo dvou vítězstvích v řadě dorazila rozjetá Lipina do Brna s cílem získat další tři body. Už v 17. minutě se ujala vedení zásluhou gólu Imidera, ale domácí ještě před přestávkou srovnali skóre. Ve druhém poločase už žádná branka nepadla, a utkání tak skončilo remízou 1:1. Příští neděli se Frýdek-Místek utká na domácí půdě ve Stovkách s Blanskem.
7.10.Přehled zápasů - 41. týdenMichal RaškaV týdnu 7. 10. - 13. 10. čeká A-tým Lipiny domácí utkání s Blanskem. Ligový dorost přivítá rezervu Zbrojovky Brno, zatímco divizní dorost se utká s Bílovcem. Všechny kategorie žáků čekají zápasy s Baníkem Ostrava.
12.10.V neděli přijede BlanskoFRM - BLA 1:1, 11.kolo | Michal RaškaV 11. kole přivítáme na Stovkách Blansko. To se nachází na 11. příčce se 14 body. Lipina se se stejným počet bodů nachází na 10. místě, ovšem také s utkáním k dobru. Výkop utkání je v neděli 13. října od 10:15.
13.10.S Blanskem jsme si rozdělili bodyFRM - BLA 1:1, 11.kolo | Michal RaškaV 11. kole se Válcovny utkaly s Blanskem. Na první branku muselo 218 diváků čekat do 72. minuty, kdy se prosadil kapitán Velner. Odpověď soupeře přišla velmi rychle, neboť o tři minuty posléze srovnal Šmerda. Zápas tak skončil remízou 1:1. Už ve středu se Frýdek-Místek utká znovu na domácí půdě a to v dohrávce proti Hlučínu. Výkop utkání je v 15:00.
15.10.Ve středu dohrávka s HlučínemFRM - HLU 2:2, 7.kolo | Michal RaškaTuto středu čeká Válcovny dohrávka 7. kola s FC Hlučín. Ten je aktuálně na 5. místě se 17 body, zatímco Lipina se nachází na 9. příčce s 15 body. V případě vítězství se tak Frýdeckomístečtí posunou o několik příček nahoru. Výkop utkání je na Stovkách 16. října v 15:00.
16.10.Další dělba bodů, tentokráte s HlučínemFRM - HLU 2:2, 7.kolo | Michal RaškaV dohrávce 7. kola zavítal na frýdeckomístecké Stovky Hlučín. Ten se už v 11. minutě dostal do vedení díky brance Havrana. Před půlhodinou hry srovnal krásnou střelou Hykel. Do druhé části vstoupily Válcovny velmi dobře, neboť vývoj utkání otočil Velner. Vzápětí mohl zvýšit vedení Rubý, ale ten neproměnil pokutový kop. V 73. minutě hosté srovnali díky brance Abdoulkarima z penalty. Utkání tak skončilo smírně 2:2.
16.10.Přehled zápasů - 42. týdenMichal RaškaV týdnu 14. 10. - 20. 10. se nejprve A-tým střetne v dohrávce s Hlučínem a posléze odjede do Uherského Brodu. Ligový dorost se představí v Líšni. Divizní nejprve přivítá HFK Olomouc a o víkendu odehraje utkání v Třinci. Starší žáky čeká výlet do Opavy, mladší se střetnou s Valašským Meziříčí.
21.10.Opět remíza, tentokrát v Uherském BroduUHB - FRM 2:2, 12.kolo | Michal RaškaTěžký boj s posledním týmem tabulky. Před poločasovou přestávkou si domácí Votava střelil vlastní branku, ovšem odpověď přišla ještě v nastavení. Do druhé části utkání vstoupili Uherský Brod lépe a po čtyřech minutách skóroval. V 69. minutě srovnal Coufal a Válcovny tak počtvrté v řadě remizovaly. Příští týden vyzvou na Stovkách Zlínsko.