Archiv článkůV březnu 2022 vyšly tyto články:

27.3.Lipina přejela OtrokoviceFRM - OTR 5:1, 21.kolo | redakceFrýdek-Místek
25.3.Proti Otrokovicím s velkou motivací!RedakceUž zítra v 15:00 odehrajeme další utkání. Tentokrát proti Otrokovicím. Po posledním prohraném zápase jsou kluci namotivovaní jako nikdy předtím! Přijďte nás podpořit!
23.3.Na Stovkách bude hrát REPRE!RedakceV pondělí 28.3.2022 v 16:00 hod se na Stovkách bude hrát přípravné mezistátní utkání hráčů do 20 let. Česká reprezentace se setká s reprezentací Polska. Vstup je zcela zdarma! Přijďte podpořit mladé talenty!
17.3.V neděli odehrajeme třetí utkání. Popereme se se Slováckem?RedakcePo úspěšném domácím zápase nás čeká další utkání a to na půdě soupeře. V neděli v 10:15 se setkáme se Slováckem B. O zápase vás budeme informovat na našich sociálních sítích.
14.3.Marián Kovařík: V kabině jsem jako domaRedakceV sobotu Lipina zažila krásné vítězství nad Baníkem B. Hned v první půli jsme vedli 2:1 a tak to zůstalo až do konce. Rozhodně všichni hráči odvedli na hřišti maximum a v prvním domácím utkání jara se Lipina dočkala důležitého vítězství. Co na zápas říká útočník Marián Kovařík?
11.3.Čeká nás první domácí zápas jarního kola. Utkáme se s Baníkem B.RedakcePo prvním zápase, který byl bohužel bez bodu jdeme zítra do boje s dalším náročným týmem. Rezerva Baníku k nám zítra zavítá za slunečného počasí a výkop je naplánován nově na 14:30.
5.3.První zápas jarní části bohužel bez boduRedakce První zápas v Rosicích jsme odehráli bez bodu. Do hry jsme nastoupili hladový a hned v první minutě jsme trefili bránu, soupeř se ale rychle vzpamatoval a rovnou dvakrát nám odpověděl. Zápas tedy skončil 2:1. Jak hodnotí zápas trenér Robert Pištěk?
3.3.První zápas jarního kolaRedakceV sobotu 5.3.2022 ve 14:30 se utkáme s FC Slovan Rosice na hřišti soupeře.