Archiv článků

V březnu 2024 vyšly tyto články:

29.3.Na rezervu Karviné jsme nestačiliFRM - KAB 1:2, 21.kolo | Michal RaškaNa Velký pátek se Válcovny představily na domácí půdě proti lídrovi tabulky z Karviné. Prvoligový Ezeh se v první půli trefil hned dvakrát. V závěru utkání snížil z pokutového kopu Rubý. Lipina tak na Stovkách znovu podlehla 1:2.
27.3.Na Velký pátek s rezervou KarvinéFRM - KAB 1:2, 21.kolo | Michal RaškaUž na Velký pátek přivítáme vedoucí tým MSFL rezervu Karviné. Na podzim byly Válcovny ve vzájemném utkání blízko třem bodům, ale zápas nakonec skončil remízou 2:2. Po remíze v Hodoníně se Lipina nachází na 11. pozici. Výkop utkání je 29. března v 15:30 hodin.
26.3.Přehled zápasů - 13. týdenMichal RaškaV týdnu 25. 3. - 31. 3. přivítá A-tým na své půdě rezervu Karviné. Ligový dorost se představí rovněž v domácím prostředí proti Slovácku. Krajský dorost zavítá do Opavy. Mladší žáky čekají Vítkovice.
23.3.Z Hodonína s bodemHOD - FRM 1:1, 20.kolo | Michal RaškaVe 20. kole zavítaly Válcovny do Hodonína. Ten se před poločasovou přestávkou ujal vedení gólem Dundy. V 57. minutě ovšem srovnal Hykel. Lipina si tak připsala další remízu 1:1. V příštím zápase přivítá na Stovkách béčko Karviné.
21.3.Přehled zápasů - 12. týdenMichal RaškaV týdnu 18. 3. - 24. 3. se muži představí v Hodoníně. Ligový dorost čeká dlouhá cesta do Plzně. Krajský dorost se utká v Bruntále. Starší žáci nejprve přivítají Sigmu Olomouc a posléze zavítají do Líšně. Mladší čeká Baník Ostrava.
21.3.Lipinu čeká HodonínHOD - FRM 1:1, 20.kolo | Michal RaškaVe 20. kole se Frýdek-Místek poprvé v jarní části MSFL představí venku. Konkrétně na půdě devátého Hodonína. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím soupeře 1:0. Utkání začíná v sobotu 23. března od 15:00.
17.3.Neproměněné šance stály všechny bodyFRM - OTR 1:2, 19.kolo | Michal RaškaV 19. kole se Frýdek-Místek znovu představil na domácí půdě, tentokrát proti Zlínsku. Motivace vrátit dvě porážky z podzimu byla obrovská a od úvodu zápasu to bylo znát. Bohužel k vidění byl jen velký počet neproměněných šancí na straně domácích, vysoká efektivita v zakončení na straně hostů. Lipina smolně prohrála 1:2.
13.3.Na Stovky zavítá ZlínskoFRM - OTR 1:2, 19.kolo | Michal RaškaV 19. kole se Frýdeckomístečtí hráči představí opět na domácí půdě a to proti Zlínsku. To na podzim vyřadilo Válcovny z poháru a navíc jim uštědřilo porážku také v mistrovském zápase. V tabulce se nachází na 4. místě, zatímco Lipina je na 10. pozici. Výkop utkání je v sobotu 16. března v 15:00.
11.3.Přehled zápasů - 11. týdenMichal RaškaV týdnu 11. 3. - 17. 3. se muži znovu představí doma a to proti Zlínsku. U16 čeká přípravné utkání s nejstarším dorostem Frýdlantu nad Ostravicí. Starší žáci změří síly s Hodonínem, mladší čeká Přerov.
9.3.Derby znovu nerozhodněFRM - FRY 1:1, 18.kolo | Michal RaškaAni počtvrté za poslední dvě sezóny nedokázalo derby mezi Frýdkem-Místkem a Frýdlantem nad Ostravicí určit vítěze. Lépe do něj vstoupili hosté, když se ve třetí minutě prosadil Kedroň, ale o pět minut později bylo srovnáno po vlastní brance Střižíka. V 50. minutě šly Válcovny do početní výhody díky vyloučení Škorika. Tu ale zužitkovat nedokázaly a utkání skončilo remízou 1:1.
7.3.Jarní část otevře derby!FRM - FRY 1:1, 18.kolo | Michal RaškaDlouhá zimní přestávka a následná příprava je za námi! Už v sobotu přivítáme na domácí půdě Frýdlant nad Ostravicí. Ten se nachází na poslední nesestupové 15. pozici. Válcovny jsou na 9. místě. Derby začíná 9. března ve 14:30 hod.
5.3.Nové tváře | kádr Lipiny pro jarní částMichal RaškaZa pár dní přivítáme v prvním mistrovském utkání roku 2024 Frýdlant nad Ostravicí, a proto je čas si představit posily a ohlédnout se za přípravou Frýdku-Místku. Do Válcoven přichází útočník Matyáš Bitta, obránce Karel Michlík, brankář Miroslav Přibyl a ofenzivní hráč Anwar Imider. Z hostování se vrací útočník Tomáš Kohut a záložník Pavel Zupko.
4.3.Přehled zápasů - 10. týdenMichal RaškaV týdnu 4. 3. - 10. 3. začíná našim mužům jarní část MSFL. Hned v prvním zápase zažijí Stovky derby s Frýdlantem nad Ostravicí. Ligový dorost se představí v areálu Vista proti Baníku Ostrava. U18 sehraje s U16 přátelské utkání. Starší žáci se představí proti Vítkovicím.
2.3.Generálka dopadla vítězněHRN - FRM 1:5, 0.kolo | Michal RaškaV generálce na jarní část sezóny se Frýdek-Místek vydal do Hranic. Dvakrát se prosadil nově příchozí hráč Matyáš Bitta. Po jedné brance přidali Gorčica, Kohut a Massaniec. Lipina tak zvítězila 5:1. Na tento výkon se bude snažit navázat už příští sobotu v domácím mistrovském utkání proti Frýdlantu nad Ostravicí.
1.3.Generálka v HranicíchHRN - FRM 1:5, 0.kolo | Michal RaškaUž zítra v sobotu 2. března čeká Válcovny generálka na jarní část sezóny. Tu odehraje proti Hranicím na soupeřově umělé trávě. Výkop utkání je v 11:30 hodin.