Archiv článkůV červnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
4.6.Přehled zápasů v týdnu od 4. 6. do 10. 6. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 4. do 10. června 2018.
4.6.Dvanáctka vyhrála turnaj v KuníněrsMladší žáci U12 se o víkendu zúčastnili premiérového ročníku turnaje O pohár starosty města Nový Jičín, který se konal na hřišti v Kuníně.
4.6.Pulpit: Tým se musí postavit na kmenových hráčíchredS vizitkou trenéra, který často tahá potápějící se kluby k záchraně v soutěži, zamířil v zimě Martin Pulpit do druholigového Frýdku-Místku. Tamní fotbalisté se po polovině soutěže nacházeli s pouhými jedenácti body na posledním místě tabulky.
4.6.Michal Fukala nominován do repre U18rsPříliš odpočinku po skončené sezoně na Michala Fukalu nečeká. Trenér české reprezentační U18 Jan Suchopárek totiž našeho krajního obránce nominoval na mezinárodní turnaj v portugalském Lisabonu.
6.6.Pohár primátora města získala olomoucká SigmarsVe frýdecko-místeckých Stovkách proběhl mezinárodní fotbalový turnaj O pohár primátora města Frýdek-Místek, který se hrál v kategorii přípravky U11 (ročník 2007 a mladší).
6.6.Wojatschke s Byrtusem hráli proti BěloruskursDva z našich bývalých mládežníků nastoupili ve středečním dopoledni proti hráčům U16 z Běloruska.
7.6.Mikulenka si zahraje s ČR U14 na Slavia International CupursPříjemná zpráva dorazila na klub v závěru tohoto týdne. Střední záložník Matěj Mikulenka byl povolán do reprezentačního výběru České republiky U14, který se zúčastní v Praze mezinárodního turnaje Slavia International Cup 2018.
10.6.Čtrnáctka si v Opavě s chutí zastřílelaOPA - FRM 1:5, 31.kolo | rsFrýdecko-místecká čtrnáctka odehrála své poslední mistrovské utkání v letošní sezoně v Opavě.
10.6.Z Opavy se vrátila patnáctka s těsnou prohrouOPA - FRM 3:2, 31.kolo | rsNejstarší žáci pokukovali na opavském stadionu minimálně po bodu. Nakonec se ale z těsné výhry radoval soupeř.
10.6.Třináctka znovu vyhrála ligovou soutěžHLU - FRM 2:7, 16.kolo | rsVíte kdo je nejlepším týmem v žákovské kategorii U13 na severní Moravě? Jsou to mladí Valcíři, kteří se opět stali vítězi ligové soutěže SpSM - sk. Sever.
10.6.Další vysoká výhra nejmladších žákůHLU - FRM 1:9, 16.kolo | rsVelmi cenné vítězství si dovezli z Kozmic nejmladší žáci Frýdku-Místku, když domácí Hlučín porazili vysoko 9:1.
11.6.Přehled zápasů v týdnu od 11. 6. do 17. 6. 2018rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 11. do 17. června 2018.
12.6.Dvanáctka skončí v lize na třetím místěrsSvou premiérovou sezonu v žákovské kategorii budou mít za chvíli za sebou kluci ročníku 2006 a mladší.
16.6.David Gáč: Byla to velká školaredSmutek ze sestupu, na druhé straně ale jasně hmatatelný posun a spousta těžkých zápasů na kontě. Dvacetiletý stoper David Gáč, který se na letní přípravu vrátil do Brna z hostování, má za sebou hodně turbulentní sezonu.
18.6.Buček: Pozici jedničky vám nikdo nezaručíredNarazili jsme na velice zajímavý rozhovor s dnes již bývalým brankářem Lipiny Tondou Bučkem. Tak jej pro vás sdílíme.
18.6.Přehled zápasů v týdnu od 18. 6. do 24. 6. 2018rsPřehled zápasů všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. června 2018.
19.6.Radek Šmíd zhodnotil sezonu mladších žákůredŠéftrenéra naší žákovské kategorie a zároveň i hlavního trenéra úspěšné U13ky Radka Šmída, jsme poprosili o zhodnocení uplynulé sezony v kategorii mladších žáků.
20.6.Michal Fukala: Pro mě jsou to velice cenné zkušenostirsKrajní obránce našeho A týmu Michal Fukala (v horní řadě úplně vlevo) se vrátil z reprezentačního srazu české U18, která se v minulém týdnu zúčastnila mezinárodního turnaje v portugalském Lisabonu.
21.6.Trenérem áčka byl jmenován Jan ŽižkaredJe rozhodnuto. Po sestupu Valcířů do třetí nejvyšší soutěže se trenérské taktovky ujme Jan Žižka.
22.6.Jan Žižka: Trénovat Frýdek? Obrovská výzva!redPočátkem tohoto týdne byl do funkce hlavního trenéra třetiligového áčka jmenován Jan Žižka. Pětatřicetiletý kouč, který v loňské sezoně působil ve Stovkách jako asistent Martina Pulpita, nám před zahájením přípravy odpověděl na několik všetečných dotazů.
Další stránky
12>>