Archiv článkůV listopadu 2021 vyšly tyto články:

1.11.Jiří Markusek dnes slaví 69 letredakceVelká gratulace Jiřímu Markuskovi k jeho 69. narozeninám
4.11.Josef Květon: Pracujeme každý den na tom, abychom se zlepšili. Věřím, že to bude dobré-red-Lipina je po patnácti odehraných zápasech v MSFL na nelichotivém 16. místě v tabulce. Brankář Josef Květon patří k nejzkušenějším hráčům. V rozhovoru mluví o tom, že družstvu chybí větší důraz a agresivita v zakončení. V duelech proti Jihlavě a Dolnímu Benešovu by chtěl se svými spoluhráči uhrát všech šest bodů. Nastiňuje i to, že v zimě čeká mladý tým spousta práce. Potřebuje se zlepšit ve všech směrech.
6.11.Lipina veze tři body z Vysočiny. V Jihlavě vyhrála 3:2-red-V 15. kole MSFL dosáhla Lipina na třetí výhru na hřišti soupeře. Ve velice důležitém utkání, v němž se hrálo tzv. o šest bodů, přehrála celek FKM Vysočina Jihlava 3:2. Polepšila si tak na 15 bodů a v tabulce se posunula na 13. příčku.
11.11.Jana Sikorová je prostě skvěláredakceFrýdek-Místek
13.11.Lipina na závěr podzimu vítězná. Dolní Benešov přehrála 2:1-red-Valcíři v posledním utkání podzimní části přivítali ve Stovkách výběr Dolního Benešova. Duel nabídl tři branky. Všechny padly v prvním poločase. Lipina svého soupeře přehrála poměrem 2:1 a v tabulce MSFL tak přezimuje na 12. příčce.
25.11.Klukům patří dík, že závěr podzimu zvládli tak, jak zvládli, říká Robert Pištěk-red-Lipina je po podzimní části na 12. místě v tabulce MSFL. V jejímu průběhu vyměnila trenéra, když Karla Orla po desíti odehraných zápasech vystřídal na lavičce Robert Pištěk. Ten v rozhovoru mluví o tom, jak je spokojený s výkony svých svěřenců v zápasech, ve kterých je vedl. Nastiňuje také to, jak bude vypadat zimní příprava a k jakým změnám dojde v hráčském kádru. A přibližuje i to, s jakými vyhlídkami půjde mužstvo do jarní části soutěže.