Archiv článkůV prosinci 2021 vyšly tyto články:

19.12.Vedení klubu přeje hezké Vánoce a v roce 2022 hodně zdraví, síly a pozitivní energii-red-Vedení klubu, trenéři i hráči přejí všem příznivcům Lipiny všechno dobré v roce 2022. Zároveň věří, že v příštím roce Lipina již bez zásadních omezení oslaví výročí 100 let frýdeckomístecké kopané.
29.12.Hráče čeká náročná zimní příprava. Na jaře chce Lipina hrát útočný, nátlakový fotbal-red-První lednový týden začne fotbalistům Lipiny nejméně oblíbené období, a sice zimní příprava. V té je čeká spousta práce. Asistent trenéra Marek Smrčka chce hráče po kondiční stránce připravit tak, aby byli schopní na jaře hrát aktivní a náročný fotbal, kterým budou nepříjemní pro soupeře.
30.12.Ve Stovkách nezapomínají na historii, kdy ve městě působil také Slezan -red-Vzájemná rivalita, mnoho skvělých hráčů, kteří o sobě dali vědět i v jiných klubech. To všechno platí o klubu TJ Slezan, na který ve Stovkách nikdy nezapomněli. Jeho existenci připomínají především silvestrovská derby obou frýdecko-místeckých rivalů. Tedy Válcoven plechu a TJ Slezan (letošní se neuskuteční kvůli nepříznivé epidemiologické situaci – poznámka redakce).