Archiv článkůV dubnu 2021 vyšly tyto články:

6.4.Stoletá tradice pokračuje, fotbal ve Stovkách žije!klubF r ý d e k-M í s t e k - Stý rok našeho milovaného klubu se rozhodně neponese ve smutném duchu, naopak. Ve Stovkách se i nadále bude hrát mužský fotbal, nic na tom nemění ani přestěhování a.s. do Vratimova. Fanoušci se i v nadcházející sezóně mohou těšit na MSFL, teď už ale plně pod hlavičkou z.s., nositele tradice lipinského klubu!
11.4.První velký úspěch pod vedením slávistické legendyzp Foto: fb Univerzita SlaviaF r ý d e k-M í s t e k – Ve třetím díle našeho putování stoletou historií se bohužel dostáváme do vod smutných a temných, další děj totiž načínáme v roce 1938. Roku, který byl pro mladé Československo tragický. Mnichovská dohoda, která okleštila republiku a vedla k pozdější nacistické okupaci. Fotbalu ve Frýdku-Místku se však i přes tyto okolnosti dařilo. V roce 1942 vybojovala Karlova Huť pod taktovkou bývalého slávisty Ády Fialy poprvé postup do divize (tehdejší 2. liga). Slezan se mohl těšit z nového krásného stadionu.
14.4.Konečně máme klid na práci, kvitují šéftrenéřiklubF r ý d e k-M í s t e k – Napjatá situace ohledně vztahu k a.s. pochopitelně rezonovala i naší mládeží. Všichni tři šéftrenéři kvitují, že se situaci povedlo vyřešit a stabilizovat i se zachováním kvalitní mužské soutěže. V tomto článku bychom také chtěli osvětlit jejich postoj k nedávným událostem v podobě stěhování a.s. do Vratimova, zrušení přidruženosti mládeže k a.s. a získáním práv na MSFL z Petřkovic pro náš klub.
16.4.Sportovním manažerem a trenérem A-týmu Karel OrelzpF r ý d e k-M í s t e k - Sportovním manažerem nově rodícího se A-týmu Frýdku-Místku v MSFL byla jmenována ikona klubu Karel Orel. Ten bude zároveň vykonávat funkci hlavního trenéra. O dalším vývoji budeme fanoušky informovat - složení realizačního týmu, kádru, atd.
21.4.206 zápasů ve 2. lize, vizitka hráče Karla Orla za F-MzpF r ý d e k-M í s t e k - Že je klubová legenda Karel Orel manažerem a trenérem A-týmu už samozřejmě víte, my jsme se ale ještě vrátili k jeho hráčské kariéře ve Válcovnách. 206 zápasů v druhé lize mluví samo za sebe. V nich navíc vstřelil 15 branek. Která byla první, na kterou nejraději vzpomíná? Více v článku.
25.4.MFK Frýdek-Místek zakládá ženský tým!zpF r ý d e k-M í s t e k - Dva roky už se rozrůstá naše dívčí mládežnická základna. Nyní nastal čas, aby i Valcířky měly svůj A-tým. MFK Frýdek-Místek zakládá ženský tým a navazuje tak na časy minulé, kdy ve Stovkách ženský dospělý celek působil, nyní však bude mít podporu mohutné mládežnické základny. Všechny zájemkyně jsou srdečně vítány!
30.4.Deník: Zahraje si trenérka s dcerami?red.F r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek vyšlo ve Frýdecko-místeckém a třineckém Deníku krátké povídání s trenérkou našich Valcířek Janou Sikorovou. Pro ty, kteří si jej nestihli přečíst, přinášíme článek Petra Sobola v přepisu.