Archiv článků

V červenci 2021 vyšly tyto články:

2.7.Valcíři představují nové dresy!zpF r ý d e k-M í s t e k - Lipinské dresy vystihuje nejlépe jedno jediné slovo - šerpa. S podélným pruhem na dresech pochopitelně vyběhnou Valcíři i v sezóně 2021/22. O fotbalovou slávu budeme bojovat ve zbrusu nových dresech z dílny společnosti ZINA. Elegantní design při zachování tradice, taková je naše nová zbroj.
3.7.Solidní výkon na úvod přípravy | zpF r ý d e k-M í s t e k - V sobotní dopoledne na Valcíře čekalo první přípravné utkání, šli do něj z kondičního bloku. S únavou se však svěřenci Karla Orla poprali na výbornou. Solidní výkon nakonec skončil remízou, když na úvodní gól karvinské rezervy odpověděl ještě v první půli proměněnou penaltou Lukáš Raab.
5.7.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKredakceOd 7.7.2021 bude na sektretariátu fotbalového klubu Frýdek-Místek zahájen předprodej permanentek na novou sezónu MSFL 2021/2022
6.7.Byrtus: Cítím se jako znovuzrozený | zpF r ý d e k-M í s t e k - Kádr Valcířů pro tuto sezónu v sobě skýtá i několik návratů lipinských odchovanců. Jedním z nich je i devatenáctiletý záložník Šimon Byrtus. Se Šimonem jsme řešili nejen návrat na známá místa, ale i tréninkový kemp, první týden přípravy a zápas s Karvinou B.
10.7.Výhra nad Valmezem | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Ve druhém přípravném utkání čekal na Valcíře divizní soupeř z Valašského Meziříčí. V sobotním dopoledni jsme splnili roli papírového favorita, byť to není v přípravě rozhodující. Po první půli nám zajistil jednobrankového vedení Vrbka, na nějž navázal ve druhém dějství dvěma trefami Timofej Barkov. Soupeř již dokázal skóre pouze kosmeticky upravit.
15.7.Zápas proti Vítkovicím ukončily blesky | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Překvapivé vyústění měl další přípravný zápas Valcířů. O výsledku proti Vítkovicím totiž nakonec nerozhodl vliv sportovní, nýbrž přírodní. Zápas se totiž na začátku druhé půle musel kvůli nepříznivému počasí ukončit.
22.7.Příprava s DětmarovicemiRedakce
26.7.První ostrý zápas se šťastným koncemFRE - FRM 2:3, 0.kolo | mfkfmLipina ve Frenštátě nad Beskydem vyhrála, ale soupeř byl více než zdatným protivníkem
29.7.Lipina je Lipina!redakceBude hrát ve Stovkách Lipina se stoletou tradicí? Proč vůbec došlo k odluce od akciové společnosti? Před startem nové sezony nejen na tyto otázky odpovídá pro fanoušky a přátelé našeho klubu jeho předseda Radim Mamula.
31.7.Ani výrazné zlepšení ve druhém poločase body nepřinesloRedakcePrvní poločas se nesl v duchu zakřiknutého výkonu, mladí Valcíři se báli hrát a zkušené Rosice nás potrestaly golem při centru z pravého boku.
31.7.V neděli na BazalyOSB - FRM 2:0, 2.kolo | mfkfmJiž tuto neděli nás čeká druhé kolo MSFL, ve kterém nastoupí Lipina poprvé venku, a to na půdě ostravského Baníku