Archiv článkůV lednu 2022 vyšly tyto články:

8.1.ZIMNÍ PŘÍPRAVA A TÝMU ZAHÁJENAredakceFrýdek-Místek
9.1.ZIMNÍ PŘÍPRAVA MLÁDEŽ redakceFrýdek-Místek
13.1.Lipina je v plné přípravě na jaro. V sobotu sehraje první přípravný zápas-red-Minulý týden, ve středu 5. ledna, začala zimní příprava valcířů na jarní část MSFL. Na začátku přípravy se objevili všichni hráči včetně nově příchozích. V zimě prověří připravenost Lipiny hned osm soupeřů, z toho i dva druholigové celky, a sice FK Fotbal Třinec a SFC Opava.
14.1.JOZEF MARCHEVSKÝ SLAVÍ JUBILEUMredakceFrýdek-Místek
15.1.Lipina na úvod přípravy hrála smírně s rezervou Zlína-red-Valcíři v sobotu 15. ledna odehráli první z osmi přípravných utkání, které postupně sehrají během zimy. Na umělé trávě ve Stovkách se rozešli smírně 1:1 s rezervou Zlína.
19.1.Třinec proměnil, na co sáhl. Zápas ale splnil svůj účel-red-Ve druhém přípravném utkání utrpěla Lipina vysokou porážku na hřišti Třince, kterému podlehla 4:0. Domácí proměnili všechny příležitosti, takže je konečný výsledek pro náš celek až příliš krutý.
25.1.Valcíři si s chutí zastříleli v Karviné. Její B tým přehráli 5:0-red-V třetím přípravném utkání se Lipina dočkala první výhry. Soupeřem jí tentokrát byl rezervní tým Karviné, se kterým si poradila jednoznačně poměrem 5:0. O vítězství rozhodla už v prvním poločase.
30.1.Lipina završila čtyřdenní soustředění výhrou nad Valašským Meziříčím-red-První polovinu zimní přípravy zakončila Lipina čtyřdenním soustředěním v domácím prostředí. Tento tréninkový blok zpestřilo další přípravné utkání, v němž valcíři v neděli dopoledne na umělé trávě ve Stovkách přehráli výběr Valašského Meziříčí 4:1.