Archiv článkůV březnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.FAČR spouští projekt Trénuj domazpF r ý d e k-M í s t e k - Vzhledem k aktuální situaci jsou pochopitelně tréninkové možnosti značně omezené. Hráči mají od trenérů individuální plány, nyní mohou využít i materiál z nového projektu FAČR.
30.3.Návrat v čase / U14: Den, kdy Valcíři skolili Baník!zpF r ý d e k-M í s t e k - Jsou to přesně dva roky, kdy se podařil Valcířům z tehdejší U14 husarský kousek. Dokázali porazit na jeho půdě suverénního lídra tabulky Baník Ostrava.
27.3.Dotazník Lukáš Králík / U16: Kdybych nehrál fotbal, jezdil bych motokroszpF r ý d e k-M í s t e k - Na náš zvídavý dotazník tentokrát odpovídal útočník U16 Lukáš Králík. Co na sebe prozradil? Například to, že kdyby si nevybral fotbal, kdoví, možná bychom jej viděli za řídítky motorky.
24.3.Mamula: Chceme ke všemu přistupovat s optimismemzpF r ý d e k-M í s t e k - Mohlo by se zdát, že v současné neklidné situaci veškerá činnost klubu a mládeže ustala. Rozhodně tomu tak není. Trenéři a funkcionáři MFK Frýdek-Místek z.s. se aktivně zapojují nejen v boji se zakeřným virem.
24.3.Dotazník Daniel Jurga / U17: Rituál? Hlavní je vždy pokřik s týmem!zpF r ý d e k-M í s t e k - Na fotbalovém pažitu z logických a pochopitelných důvodů pusto, prázdno. Rozhodli jsme se vám tedy dlouhou chvíli trochu zpříjemnit dotazníky. Jako první jsme vybrali z našich mládežnických fotbalistů špílmachra U17 Daniela Jurgu. Co vše na sebe v dotazníku prozradil?
17.3.Tohoto soupeře musíme společně porazitredKdo je soutěživý, tak to naprosto chápe. Vždy chce za každou cenu svého protivníka složit na lopatky, dát mu o branku více, doběhnout do cíle jako první....
16.3.Filip Šponer / U17: Dařilo se především hernězpF r ý d e k-M í s t e k - Dorostu zpestřila letošní zimní přípravu účast ve 2. frýdecko-místecké lize v sálové kopané. Jednou z výrazných postav našeho týmu složeného z U18, U17 a U16 byl Filip Šponer. Ten si také odnesl od vedení turnaje ocenění Objev roku. Povídali jsme si tak především právě o sálové lize, řeč ale přišla i na tátu, který Filipa trénuje v U17 z pozice asistenta trenéra.
15.3.​MFK Frýdek-Místek z.s. pomáháred.F r ý d e k-M í s t e k - I Česká republika zažívá kvůli koronoviru těžké chvíle. Pevně však věříme, že společnými silami to zvládneme. Proto se MFK Frýdek-Místek z.s. rozhodl alespoň trochu pomoci.
15.3.Áčko se připravuje individuálněredSotva se fotbalové jaro rozeběhlo, bylo krátce nato přerušeno. Příčinou je neustále se šířící virus Covid-19. A jelikož o zdraví jde především, musel i sport jít momentálně stranou. Co ale teď fotbalisté Frýdku-Místku dělají?
12.3.(aktualizováno) Zápasy a tréninky mládeže zrušeny!red.F r ý d e k-M í s t e k - (aktualizováno) Vzhledem k aktuální situaci na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s ochranou proti šíření koronaviru (COVID-19) se ruší od 12. března do odvolání s okamžitou platností všechny tréninky mládeže.
12.3.(NOVÉ) Koronavirus odkládá zápasyredPo čtvrtečním rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení třicetidenního nouzového stavu, se zápasy Moravskoslezské fotbalové ligy nebudou hrát nejméně do poloviny dubna.
11.3.Vstup do jara vyšel starším žákům napůlzpF r ý d e k-M í s t e k - Jako první vstoupili z našich mládežnických týmů do jara starší žáci, kteří úvodní jarní kolo sehráli v Karviné. Nakonec se papírové předpoklady naprosto otočily. U15 prohrála, U14 zvítězila.
10.3.Přehled zápasů v týdnu od 9. do 15. 3. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 9. do 15. března 2020.
9.3.Dorosty mají za sebou generálkyzpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend byl pro dorostenecké kategorie ve znamení generálek na jarní start soutěží. U18 se zápas proti mužům Lískovce nepovedl. Mladší dorostenci museli ve Vítkovicích improvizovat.
8.3.Vstup do jara se povedl, s Benešovem bereme tři bodyFRM - DLB 3:1, 32.kolo | rsV úvodním jarním zápase Valcíři berou všechny body. Na umělé trávě ve Stovkách porážíme poslední Dolní Benešov 3:1.
7.3.Generálka devatenáctce nevyšla, s Brušperkem prohrálaFRM - BRU 1:2, 0.kolo | rsMladí Valcíři na závěr zimní přípravy poměřili své síly s muži SK Brušperk.
7.3.Přehled zápasů v týdnu od 2. do 8. 3. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 2. do 1. března 2020.
6.3.MSFL bude hrát nadále 18 mužstevredTřetí fotbalová liga (MSFL) bude mít na Moravě i pro další soutěžní ročník osmnáct účastníků.
5.3.Dorosty ladily formu na soustředěnízpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední únorový týden byl pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 ve znamení soustředění na Hutisku. Samozřejmě nechyběla ani přípravná utkání.
4.3.Uplynulý víkend žáků plný změnzpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend byl komplikovanější pro starší žáky. Ti totiž přišli o generálku na jarní start ligy proti Karviné poté, co byl kvůli marodce soupeře zrušen zápas v Kysuckém Novém Mestě. Plánované přípravné utkání s Juventusem Žilina nesehráli ani mladší žáci.
Další stránky
12>>