Archiv článkůV červnu 2024 vyšly tyto články:

1.6.Pár minut od vítězství v BlanskuBLA - FRM 2:2, 30.kolo | Michal RaškaVe 30. kole se Válcovny představily na hřišti Blanska. Do poločasové přestávky šla Lipina ve vedení po brankách Rubého a Gorčicy. V průběhu druhé půle šli domácí do oslabení, ale i přesto dokázali v samém závěru srovnat na konečných 2:2. Následující týden v sobotu přijede na Stovky Znojmo.
4.6.Přehled zápasů - 23. týdenMichal RaškaV týdnu 3. 6. - 9. 6. se muži představí naposled v sezóně na domácí půdě a to proti Znojmu. Ligový dorost ukončí svou pouť celostátní dorosteneckou ligou proti Slavii Praha. Krajský dorost čeká Polanka, U16 ještě odehraje odložené utkání s Kobeřicemi. Starší žáci přivítají Opavu, mladší zavítají do Karviné.
6.6.Válcovny odehrají poslední domácí zápas se ZnojmemFRM - ZNO 1:3, 31.kolo | Michal RaškaVe 31. kole se Frýdek-Místek v letošní sezóně představí na domácím trávníku naposled. Čtvrtému Znojmu má co vracet, protože podzimní zápas skončil v jeho prospěch gólem ke konci utkání. Zápas se odehraje v sobotu 8. června od 17:00.
8.6.Lipina se Znojmem padlaFRM - ZNO 1:3, 31.kolo | Michal RaškaV posledním domácím utkání se Válcovny utkaly se Znojmem. Hosty poslal ve dvacáté minutě do vedení Viegas. Krátce před hodinou hry sice srovnal Hykel, ale hned vzápětí vrátil Znojmo zpět do vedení Lukčo. Vítězství soupeře potvrdil Onyekachi. Frýdek-Místek tak prohrál 1:3. K poslednímu zápasu letošní sezóny odjede Lipina příští týden do Uherského Brodu.
11.6.Přehled zápasů - 24. týdenMichal RaškaV týdnu 10. 6. - 16. 6. se odehrají poslední utkání letošní sezóny. Muži zavítají do Uherského Brodu. Krajský dorost přivítá Hlubinu. Starší žáky čeká Slovácko a mladší se utkají s Hranicemi.