Archiv článkůV červenci 2021 vyšly tyto články:

31.7.Ani výrazné zlepšení ve druhém poločase body nepřinesloRedakcePrvní poločas se nesl v duchu zakřiknutého výkonu, mladí Valcíři se báli hrát a zkušené Rosice nás potrestaly golem při centru z pravého boku.
31.7.V neděli na BazalyOSB - FRM 2:0, 2.kolo | mfkfmJiž tuto neděli nás čeká druhé kolo MSFL, ve kterém nastoupí Lipina poprvé venku, a to na půdě ostravského Baníku
29.7.Lipina je Lipina!redakceBude hrát ve Stovkách Lipina se stoletou tradicí? Proč vůbec došlo k odluce od akciové společnosti? Před startem nové sezony nejen na tyto otázky odpovídá pro fanoušky a přátelé našeho klubu jeho předseda Radim Mamula.
26.7.První ostrý zápas se šťastným koncemFRE - FRM 2:3, 0.kolo | mfkfmLipina ve Frenštátě nad Beskydem vyhrála, ale soupeř byl více než zdatným protivníkem
22.7.Příprava s DětmarovicemiRedakce
15.7.Zápas proti Vítkovicím ukončily blesky | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Překvapivé vyústění měl další přípravný zápas Valcířů. O výsledku proti Vítkovicím totiž nakonec nerozhodl vliv sportovní, nýbrž přírodní. Zápas se totiž na začátku druhé půle musel kvůli nepříznivému počasí ukončit.
10.7.Výhra nad Valmezem | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Ve druhém přípravném utkání čekal na Valcíře divizní soupeř z Valašského Meziříčí. V sobotním dopoledni jsme splnili roli papírového favorita, byť to není v přípravě rozhodující. Po první půli nám zajistil jednobrankového vedení Vrbka, na nějž navázal ve druhém dějství dvěma trefami Timofej Barkov. Soupeř již dokázal skóre pouze kosmeticky upravit.
6.7.Byrtus: Cítím se jako znovuzrozený | zpF r ý d e k-M í s t e k - Kádr Valcířů pro tuto sezónu v sobě skýtá i několik návratů lipinských odchovanců. Jedním z nich je i devatenáctiletý záložník Šimon Byrtus. Se Šimonem jsme řešili nejen návrat na známá místa, ale i tréninkový kemp, první týden přípravy a zápas s Karvinou B.
5.7.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKredakceOd 7.7.2021 bude na sektretariátu fotbalového klubu Frýdek-Místek zahájen předprodej permanentek na novou sezónu MSFL 2021/2022
3.7.Solidní výkon na úvod přípravy | zpF r ý d e k-M í s t e k - V sobotní dopoledne na Valcíře čekalo první přípravné utkání, šli do něj z kondičního bloku. S únavou se však svěřenci Karla Orla poprali na výbornou. Solidní výkon nakonec skončil remízou, když na úvodní gól karvinské rezervy odpověděl ještě v první půli proměněnou penaltou Lukáš Raab.
2.7.Valcíři představují nové dresy!zpF r ý d e k-M í s t e k - Lipinské dresy vystihuje nejlépe jedno jediné slovo - šerpa. S podélným pruhem na dresech pochopitelně vyběhnou Valcíři i v sezóně 2021/22. O fotbalovou slávu budeme bojovat ve zbrusu nových dresech z dílny společnosti ZINA. Elegantní design při zachování tradice, taková je naše nová zbroj.
×
Dnes v 17:30 | A-tým
FK Třinec
FK Frýdek-Místek