Archiv článkůV dubnu 2024 vyšly tyto články:

2.4.Přehled zápasů - 14. týdenMichal RaškaV týdnu 1. 4. - 7. 4. se muži představí na půdě Uničova. Ligový dorost čekají duely v Olomouci. Krajský dorost přivítá Starou Bělou. Všechny kategorie žáků se utkají s Opavou. U12 ještě v průběhu týdne odehraje zápas se Sigmou.
6.4.Lipina zajíždí do UničovaUNI - FRM 0:1, 22.kolo | Michal RaškaVe 22. kole se Frýdeckomístečtí vydají do Uničova. Ten se aktuálně nachází na 4. místě se ztrátou čtyř bodů na první rezervu Karviné. Lipina je aktuálně na 11. pozici. Podzimní zápas ovšem skončil ve prospěch Válcoven 2:0. Utkání začíná v neděli 7. dubna od 10:15.
7.4.Gorčica vystřelil tři body!UNI - FRM 0:1, 22.kolo | Michal RaškaDlouhých šest mistrovských utkání si musely Válcovny počkat na tříbodový zisk. Ten se zrodil dnes v Uničově zásluhou skvělého výkonu, který vítěznou brankou stvrdil Adam Gorčica. Příští týden dorazí na Stovky rezerva Slovácka.
9.4.Přehled zápasů - 15. týdenMichal RaškaV týdnu 8. 4. - 14. 4. se A-tým představí na domácím hřišti proti rezervě Slovácka. Ligový dorost se v sobotu dopoledne utká s Pardubicemi. Krajský dorost čekají Kravaře. Starší žáci zajedou do Karviné, mladší do Poruby.
9.4.Novým trenérem Lipiny se stává Martin ŠrámekMichal RaškaA-tým převezme jako hlavní trenér Martin Šrámek, který naposled působil ve Frýdlantu nad Ostravicí. Do konce sezóny bude využívat asistenty z řad hlavních trenérů prvoligových dorostenců, a to Radka Šmída a Romana Vojvodíka. Trenér brankářů bude Martin Lužný, kondiční trenér pak Dominik Špavelko. Vedoucím družstva zůstává Svatopluk Schäfer a fyzioterapeutem je nadále Ladislav Krabec.
10.4.Nová etapa začíná proti rezervě SlováckaFRM - SLB 2:0, 23.kolo | Michal RaškaV průběhu týdne došlo k výměně podstatné části realizačního týmu. Hlavním trenérem Válcoven se stal Martin Šrámek, kterému budou asistovat mládežničtí trenéři Roman Vojvodík a Radek Šmíd. V sobotu 13. dubna tak začíná nová etapa Lipiny, která přivítá béčko Slovácka. Výkop utkání v 15:30.
14.4.Vítězná premiéra trenéra ŠrámkaFRM - SLB 2:0, 23.kolo | Michal RaškaZačátek nové etapy Válcoven se proti béčku Slovácka podařil. V prvním poločase se Lipina dostala do vedení zásluhou Hykela. Krátce po začátku druhé půle poslal domácí do dvoubrankového vedení z pokutového kopu Rubý. Frýdek-Místek tak zvítězil 2:0.