Archiv článkůV listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Blahuta reprezentoval na futsalovém Ostrava CupuZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Záložník našeho staršího dorostu Matyáš Blahuta se zúčastnil s fustalovou Českou reprezentací do 19 let Ostrava Cup 2018. Zasáhl do všech utkání a v zápase proti Slovensku si připsal jednu branku.
2.11.Lipinu čeká poslední domácí utkání rokuFRM - HLU 2:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Poslední domácí utkání roku 2018 čeká Valcíře v první sobotní listopadové odpoledne. V rámci 14. kola MSFL přivítáme devátý Hlučín a budeme se snažit zastavit nepříznivou sérii tří proher v řadě. Utkání startuje ve 14:00.
3.11.Poslední domácí zápas roku vítěznýFRM - HLU 2:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři poslední domácí fotbalové představení zvládli. Hlučín jsme porazili v rámci 14. kola MSFL 2:0 a přerušili tří zápasovou sérii bez bodu. Hlučín si sice vypracoval především v první půli množství šancí, žádnou však nedokázal přeměnit v gól. Lipina se oproti tomu prosadila v úvodní části dvakrát a rozhodla o osudu utkání.
4.11.Přehled zápasů v týdnu od 29. 10. do 4. 11. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 29. října do 4. listopadu 2018.
4.11.Žižka: Utkání jsme zvládliFRM - HLU 2:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři prolomili nepříznivou sérii a po třech utkáních opět naplno bodovali. V posledním domácím utkání roku porazili Hlučín 2:0. Trenér Jan Žižka byl tak pochopitelně spokojený.
5.11.Bialek: Kluci nevypustili ani jeden soubojFRM - HLU 2:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Po karetním trestu naskočil Dan Bialek opět do základní sestavy a Valcířům pomohl proti Hlučínu svým výkonem ke třem bodů. Lipina zvítězila v posledním domácí utkání 2:0 a zlomila nepříznivou sérii tří zápasů bez prohry. V týmu i u Dana tak vládla dobrá nálada a spokojenost.
7.11.Poslední zápasy roku? Vyrovnaná bilanceZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V sobotu čeká Valcíře v Dolním Benešově poslední zápas roku. Proto jsme se ohlédli, jak jsme si vedli v posledních kláních roku v předchozích deseti sezónách. Rok jsme ve většině případů zakončovali v domácím prostředí, jen dvakrát na hřištích soupeřů. Nyní to bude tedy potřetí za jedenáct let.
9.11.Podzim zakončíme v Dolním BenešověDLB - FRM 2:0, 15.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Podzim v MSFL uzavřeme na půdě nováčka z Dolního Benešova. Tomu se doma příliš nedaří, Valcířům to naopak nejde na hřištích soupeřů. Podaří se svěřencům trenéra Žižka venkovní trápení prolomit? Utkání startuje v sobotu od 14:00.
10.11.Přehled zápasů v týdnu od 5. 11. do 11. 11. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 5. do 11. listopadu 2018.
10.11.Podzim zakončený prohrou v D. BenešověDLB - FRM 2:0, 15.kolo | Zdeněk PlánkaD o l n í B e n e š o v - Prolomit venkovní trápení se nám v posledním podzimním utkání nezdařilo. Na hřišti Dolního Benešova rozhodlo rozmezí 16. a 18. minuty, kdy domácí vstřelili obě branky zápasu. Přezimujeme tedy s dvaadvaceti body na osmém místě tabulky MSFL.
10.11.Žižka: Doma to jde, ale přijedeme ven...Zdeněk PlánkaD o l n í B e n e š o v - Velké zklamání bylo vidět na trenéru Valcířů Janu Žižkovi po konci utkání v Dolním Benešově. Jeho svěřenci prohráli v posledním podzimním utkání 0:2 a bohužel potvrdili, že se jim na hřištích soupeřů v první části MSFL vůbec nedařilo. Mladého kouče štval především způsob, jakým Lipina k prohře dokráčela.
11.11.Starší dorost rozstřílel Hlučín!FRM - HLU 5:0, 15.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Stylově se s domácím prostředím rozloučili starší dorostenci. V rámci 15. kola MSFL totiž rozstříleli Hlučín 5:0! Základ k vysoké výhře položili svěřenci trenéra Vojvodíka již v první půli, kdy si vypracovali dvoubrankový náskok. Ten pak v druhém dějství ještě navýšili.
12.11.Dendis: Soupeř nás do ničeho nepustilFRM - HAV 5:0, 13.kolo | Zdeněk PlánkaD o l n í B e n e š o v - Tečka za podzimem se Frýdku-Místku nepovedla. V Dolním Benešově jsme bohužel potvrdili špatnou bilanci z venkovních hřišť a prohráli 0:2. Zápas jsme hodnotili se záložníkem Davidem Dendisem, který se krátce ohlédl i za podzimem Valcířů.
13.11.Starší dorost uzavřel podzim remízouPRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk PlánkaP r o s t ě j o v - Tříbodový cíl na závěr podzimu se našemu staršímu dorostou naplnit nepovedlo. V dohrávce 13. kola MSDL jsme naopak na půdě Prostějova museli dotahovat vedení soupeře z úvodu druhé půle. To se nám nakonec povedlo v 86. minutě, kdy dělbu bodů trefil Vojta Kudláček.
14.11.U19 / Vojvodík: Věřili jsme, že vyrovnámePRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk PlánkaP r o s t ě j o v - Starší dorost zakončil podzim úterní dohrávkou v Prostějově, která mu nakonec přinesla bod za remízu 1:1. Trenér Roman Vojvodík samozřejmě těšilo vyrovnání čtyři minuty před koncem, ovšem vzhledem k tomu, že cíl byla výhra, spokojený s výsledkem nebyl.
15.11.Ostrák s Fukalou pomohli ČR U19 k výhřewww.repre.fotbal.cz+rsČeská reprezentace do 19 let odstartovala základní fázi kvalifikace o postup na evropský šampionát vítězstvím 2:1 nad Lucemburskem. Vítěznou trefu zařídil po přestávce kapitán David Heidenreich, který se prosadil hlavou po přímém kopu. V základní sestavě nastoupili také i dva naši bývalí hráči Tomáš Ostrák (1. FC Köln) a Michal Fukala (Sn. Liberec).
16.11.Přemysl Krpec odešel do fotbalového neberedVelice smutná zpráva zasáhla také frýdecko-místecké fanoušky.
16.11.U19 / Dudek: S bodem spokojeni nejsmePRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Josef KratochvílF r ý d e k-M í s t e k - K poslednímu utkání podzimu staršího dorostu v Prostějově jsme se vrátili v rozhovoru s krajním záložníkem Jakubem Dudkem. Ten s konečnou remízou 1:1 příliš spokojený nebyl. Zároveň krátce ohodnotil i účinkovaní Valcířů v první části sezóny Moravskoslezské dorostenecké ligy.
17.11.Přehled zápasů v týdnu od 12. do 18. 11. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. listopadu 2018.
18.11.ČR 19 kvalifikaci zvládlawww.repre.fotbal.cz+rsČeští fotbaloví reprezentanti do 19 let v kvalifikaci mistrovství Evropy porazili Makedonii 2:1 a s předstihem si zajistili postup z úvodní do elitní fáze, která se hraje příští rok v březnu. Šampionát se pak v červenci uskuteční v Arménii.
Další stránky
12>>