Archiv článkůV prosinci 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
1.12.Mikulenka na testy do skotského St. MirrenrsVynikající zpráva dorazila před nedávnem do našeho klubu. Teprve sedmnáctiletého záložníka Jakuba Mikulenku si na testy pozval skotský klub ze St. Mirrenu.
2.12.Trenér Pulpit již není trenérem LipinyrsValcíři půjdou do jarních odvet Moravskoslezské fotbalové ligy s novým trenérským vedením. Na lavičce Lipiny totiž skončil dosavadní kouč Martin Pulpit.
3.12.Přehled zápasů v týdnu od 2.12. do 8.12. 2019zpPřehled zápasů v týdnu od 2.12. do 8.12. 2019.
3.12.D. Müller U17 / Chytání je rodinná tradicezpF r ý d e k-M í s t e k - U17 prožila herně solidní podzim, jen tomu občas chybělo lepší výsledkové vyústění. Tak by se dalo shrnout hodnocení první části sezóny od brankáře Valcířů Davida Müllera, s kterým jsme probrali témata od podzimu U17, přes Manuela Neuera, po brankářskou rodinnou tradici.
7.12.Valcířky navštívil Mikuláš!zpF r ý d e k-M í s t e k - 5. prosinec je všem dětem velmi známÉ datum. Chodí totiž Mikuláš s andělem a sem tam sebou samozřejmě vezmou i čerty. Valcířky navštívil Mikuláš a jeho parta už ve středu přímo na tréninku.
8.12.V. Míček / U15: Být v reprezentaci je zážitekzpF r ý d e k-M í s t e k - U15 má za sebou podzim kontrastů. Na jedné straně některé nepovedené zápasy, na druhé straně skvělá série sedmi zápasů bez prohry. Nakonec přezimování na sedmé pozici. I o tom jsme si povídali s kapitánem Vojtou Míčkem. Pochopitelně jsme probrali i jeho zkušenosti v České reprezentaci a fakt, že s bráchou vedou týmy starších žáků Valcířů s kapitánskou páskou.
10.12.Přehled zápasů v týdnu od 9.12. do 15.12. 2019zpPřehled zápasů v týdnu od 9.12. do 15.12. 2019
11.12.Trenér Raška / U17: S výkony jsme spokojenizpF r ý d e k-M í s t e k - Jak už nadpis napovídá, U17 předváděla na podzim solidní výkony, které ovšem v některých případech nebyly oceněny bodově. Právě tak viděl uplynulou první část sezóny trenér Kamil Raška, s kterým jsme účinkování v MSDL hodnotili.
15.12.Mládež je na zimu vybavena!zpF r ý d e k-M í s t e k - Naše mládežnické týmy jsou na zimu připraveny. Do zimního období totiž vstoupily řádně vybaveny zimními bundami od společnosti Zina.
18.12.Trenér Orel / U16: Jsou kluci, kteří na talent hřešízpF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři z U16 mají za sebou svízelný podzim, kdy vinou zranění a absencí bojovali se složením ideální sestavy. Tým se také musel vypořádat s posuny některých hráčů do U17, což byl ale dle trenérů obou kategorií logický krok. I všechny tyto aspekty nakonec znamenaly po podzimu umístění, které si trenér Karel Orel příliš nepochvaloval.
19.12.Mikulenka má za sebou skotskou zkušenostrsJak jsme již informovali v předchozích dnech, absolvoval Jakub Mikulenka krátkodobou zkoušku ve skotském klubu St. Mirren FC. Kuba je zpátky doma, a tak jsme jej poprosili o jeho první dojmy z jeho skotského dobrodružství.
19.12.Černaj: Skotský klub chce Mikulenku na další testyrsJe to jen pár dní, co se záložník Jakub Mikulenka vrátil z týdenního testu ve skotském klubu St. Mirren FC. Za celou touhle akcí stojí agentura Heart of Europe Football Camps pana Jana Lokaje.
20.12.Silvestrovské derby již podeváté!red.F r ý d e k–M í s t e k - Jsou věci, které se nemění. Vánoce, začátek školního roku. V kalendáři MFK Frýdek-Místek pak patří neměnné místo tradičnímu Silvestrovskému derby mezi Válcovnami Plechu a Slezanem. Ani v tomto roce tomu nebude jinak. V úterý 31. prosince Stovky naposled v tomto roce ožijí fotbalem.
22.12.PF 2020kh
22.12.Trenér Šmíd / U15: Musíme být trpělivízpF r ý d e k-M í s t e k - U15 má za sebou v Moravskoslezské fotbalové lize podzim kontrastů. Na jednu stranu zápasy, které se tolik nepovedly, na druhou pak například skvělá série sedmi zápasů bez prohry. První část sezóny v nejvyšší žákovské soutěži hodnotil trenér Radek Šmíd, který podzim bilancoval i z pozice šéftrenéra žákovských kategorií.
23.12.Áčko povede bývalý ligista Michal HubníkrsStejně jako dlouholetá ikona lipinské kopané František Vojvodík, tak i nový kouč Valcířů Michal Hubník pochází z Valašska. Přesněji, bývalý ligový hráč olomoucké Sigmy a Jablonce, ale také třeba i polské Legie Varšava, pochází z Halenkova.
27.12.Trenéři U14: Je důležité, aby kluci drželi při sobězpF r ý d e k-M í s t e k - U14 má za sebou podzim plný změn a nových věcí. Ostatně, tak už to při přechodu z kategorie mladších do starších žáků bývá. Trenéři Lubomír Macíček a Miroslav Poledník hodnotili první část sezóny, která sice výsledkově nebyla vždy příjemná, ale závěr podzimu ukázal, že se Valcíři mohou měřit i s těmi nejlepšími týmy.
29.12.Spor. ředitel mládeže Šmíd: Máme být na co hrdí!zpF r ý d e k-M í s t e k - Závěr roku je vždy tak trochu ve znamení bilancování. I v tomto rozhovoru jsme se ohlíželi, ovšem trochu jinak. Se sportovním ředitelem mládeže a šéftrenérem žáků MFK Frýdek-Místek Radkem Šmídem jsme se věnovali odchovancům našeho klubu. Kouč zavzpomínal na mnoho jmen, které se již nyní prosazují v dospělém fotbalu a zamyslel se nad řadou dalších zajímavých témat.
31.12.Závěr roku opět ve znamení derbyrsAni na devátý pokus se fotbalistům Slezanu nepodařilo v Silvestrovském derby pokořit svého městského rivala. Valcířům se totiž podařilo derby ovládnout 4:3, i když Slezanští už vedli tříbrankovým rozdílem.
31.12.Takový byl rok 2019!zpF r ý d e k-M í s t e k - Rok 2019 je už minulostí, přinesl však řadu zajímavých událostí. My jsme některé z nich z pohledu mládežnické redakce vybrali. Sedm gólů v jednom utkání útočníka U15 Ondry Švrčka, domácí neporazitelnost našeho A-týmu nebo třeba historicky první fotbalové utkání Youtuberů.
Další stránky
1>>