Archiv článkůV květnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.5.Omlazená sestava Lipiny nestačila na Havířov | redTrenéři A týmu tentokráte dali zkušenějším hráčům volno a do přípravného utkání s divizním Havířovem poslali výrazně omlazený celek. Ten nakonec na soupeře nestačil.
30.5.Daň U18 za nezkušenostHRA - FRM 4:1, 0.kolo | zpH r a b o v á - U18 pokračovala v turnaji šesti v Hrabové a znovu se neztratila. V zápase nicméně hrály opět roli zkušenosti, které byly pochopitelně na straně soupeře.
28.5.Mladým Valcířům chyběl pohyb a větší chuť hrátFRY - FRM 5:0, 0.kolo | rsZatímco v březnu své svěřence trenér Jan Žižka po porážce 0:5 od divizních mužů Frýdlantu chválil, tentokráte byl k nim po stejné výši porážky kritičtější.
27.5.I mladší žáci si již užívají zápasyzpF r ý d e k-M í s t e k - Ke svým prvním zápasům po dlouhé pouze nastoupili také naši mladší žáci. U13 vyrazila do Třince, U12 hostila ve Stovkách Vítkovice 1919.
26.5.Průtrž mračen zápas s Baníkem B předčasně ukončila | rsPřípravný zápas s B týmem ostravského Baníku se nakonec kvůli přívalu deště nedohrál. Rozhodčí utkání předčasně ukončil v 65. minutě. V té chvíli vedl soupeř 0:1.
25.5.Dalším soupeřem Valcířů bude béčko BaníkuredV úterý 26. května sehrají fotbalisté A týmu další přípravné střetnutí, tentokráte se ve Stovkách poměří s třetiligovým béčkem ostravského Baníku.
25.5.Vítězný návrat starších žáků na hřištězpF r ý d e k-M í s t e k - Poprvé od 7. března nastoupili starší žáci Frýdku-Místku opět k utkání. Ve Stovkách sehráli přátelské zápasy proti Hlučínu. Jak napovídá nadpis, návrat to byl vítězný. Zvláště U14 soupeře vůbec nešetřila.
25.5.Přehled zápasů v týdnu od 25. do 31. 5. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 25. do 31. května 2020.
23.5.U18 vstoupila do turnaje těsnou prohrou, ale dobrým výkonemFRM - SOV 2:3, 1.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Domácím zápasem vstoupila naše U18 do turnaje šesti týmů, který se bude hrát až do 20. června. Počáteční respekt z A-týmu Slovanu Ostrava se projevil na výsledku první půle, kdy měli Valcíři dvoubrankové manko. V druhém dějství šel však ostych stranou a soupeři jsme začali zle zatápět.
21.5.Valcíři zahájili herní přípravu s Vítkovicemi | redPo dvou tréniních si naši fotbalisté vyzkoušeli také herní zatížení. Oslabená sestava Valcířů ale na druholigový celek Vítkovic nestačila.
21.5.Devatenáctka doslova soupeře přestřílelaVRA - FRM 5:6, 0.kolo | rsDuel naší devatenáctky s muži Vratimova přinesl jedenáct branek.
21.5.U18 vyplní konec sezóny turnajemzpF r ý d e k-M í s te k - O druhou polovinu své soutěže sice U18 přišla, alespoň částečně si to však vynahradí turnajem, který vyplní část května a června, tedy konec sezóny. Mladí Valcíři vstoupí do turnaje v sobotu 23. května proti A-týmu Slovanu Ostrava.
21.5.Duel s ligovou Karvinou měl jasný průběh | redV krátkém sledu odehráli Valcíři druhé přípravné utkání.
18.5.Valcíři si zahrají v Letní lizersKromě šesti přípravných utkání čeká na fotbalisty Frýdku-Místku porce dalších tří duelů v rámci turnaje MSFL Sever Covid-19.
18.5.Přehled zápasů v týdnu od 18. do 24. 5. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. května 2020.
18.5.Ondřej Pohludka / U15: Do všeho dávám maximum!zpF r ý d e k-M í s t e k - Jedno z důležitých životních období prožívá brankář U15 Ondřej Pohludka. Přijímací zkoušky na střední školu, za chvíli přechod z žákovské do dorostenecké kategorie. To vše ztížené koronovirovou epidimií, která převrátila zaběhlé plány vzhůru nohama. Ondra však bere vše z té lepší stránky, což lze z následujícího rozhovoru jasně vyčíst.
17.5.Áčko sehraje v týdnu dva zápasyrsValcíře čeká po začátku tréninkové přípravy také herní prověrka. A ne ledajaká. Našimi soupeři budou fotbalisté Vítkovic a ligové Karviné!
15.5.Muži zahájili přípravu i s Liborem ŽondrouRobert SchedlingVe čtvrtek obnovili Valcíři společný tréninkový proces. Pod dohledem trenérů Michala Hubníka a Josefa Slámy se sešli na hlavním hřišti ve Stovkách.
15.5.Přípravný zápas dorostu nabídl šest branekHAV - FRM 3:3, 0.kolo | rsDevatenáctka poměřila síly s divizními muži Havířova. Utkání vítěze nakonec nemělo, i když hodně blízko jsme k němu měli my. V poslední minutě totiž Valcíři neproměnili pokutový kop.
14.5.Dotazník Marek Siedlok / U18: Motto? Nikdy se nevzdávej!zpF r ý d e k-M í s t e k - S naším dotazníkem jsme poprvé zavítali do kabiny U18, konkrétně za útočníkem Markem Siedlokem. Některé odpovědi jsou opravdu zajímavé, což ostatně můžete posoudit sami.
Další stránky
12>>