Archiv článků

V lednu 2023 vyšly tyto články:

31.1.Přehled zápasů - 5. týdenMichal RaškaV týdnu 30. 1. - 5. 2. se naši muži vydají do nedalekého Třince, kde odehrají čtvrtý přípravný zápas. Dorost zavítá do Brna, kde se utká s místní Spartou. Starší žáci doma přivítají Podbrezovou, zatímco mladší se vydají právě na Slovensko. Rezerva U15 se utká s Hlubinou.
28.1.Frýdek-Místek na rezervu Sigmy Olomouc nestačilOLB - FRM 3:0, 0.kolo | Michal RaškaVe třetím zápase zimní přípravy odcestovali Frýdeckomístečtí do Olomouce, kde se střetli s B-týmem Sigmy. Hanáci vlétli do utkání aktivněji a po první půli vedli díky brance Galuse. Také po změně stran a hráčů měla Sigma více ze hry a díky gólům Langera a Šípa zvítězila 3:0. Příští sobotu se Lipina utká s druholigovým Třincem.
27.1.Zítra proti druholigovému béčku Sigmy OlomoucOLB - FRM 3:0, 0.kolo | Michal RaškaZimní příprava Válcoven se nachází před její polovinou. Následující dvě utkání frýdeckomístecký celek pořádně prověří, neboť se střetne se dvěma českými druholigovými celky. Už zítra 28. ledna od 10:00 v Řepčíně změří síly proti rezervě Sigmy Olomouc a o týden později v Třinci. Trenér Robert Pištěk se v rozhovoru vyjádřil k výkonům svého týmu, nových posil či dorostenců.
24.1.Přehled zápasů - 4. týdenMichal RaškaV týdnu 23. 1. - 29. 1. odcestují muži na přípravný zápas do Olomouce, kde se setkají s místním béčkem Sigmy. Starší a mladší dorost poměří síly se Slováckem. Poskládaný tým z U16 odehraje zápas s Petřkovicemi. Starší žáci pojedou do Bílovce a mladší se utkají doma s Púchovem.
21.1.Lipina remizovala s béčkem Górniku ZabrzeFRM - GZB 2:2, 0.kolo | Michal RaškaSobotní noc zastihla sněhová nadílka, a také proto byl úvodní výkop přípravného utkání s polským celkem odložen o dvě a půl hodiny. Právě Górnik vstoupil do zápasu lépe, ovšem v první půli otočili zápas vstřelenými brankami Martiník a Hykel. Ve druhé části padla jedna branka, kterou vstřelilo Zabrze a zápas tak skončil remízou 2:2. Příští týden se Frýdek-Místek utká v Olomouci s místním béčkem Sigmy.
20.1.V sobotu proti béčku Górniku ZabrzeFRM - GZB 2:2, 0.kolo | Michal RaškaÚvod zápasu odložen minimálně na 12:30 hod! Frýdeckomístečtí hráči se ve druhém zápase zimní přípravy setkají s béčkem polského celku Górniku Zabrze. Hrát se bude opět na umělé trávě ve Stovkách a to v sobotu 21. ledna. Ve středu se Válcovny utkaly v Petřvaldem na Moravě, který porazily 6:1.
18.1.Válcovny si v přípravném zápase poradily s PetřvaldemFRM - PNM 6:1, 0.kolo | Michal RaškaLipina odehrála své první přípravné utkání na jarní část sezóny a to s Petřvaldem na Moravě. Trenér Robert Pištěk poslal do první půle mladou ofenzívu, která neproměnila několik šancí a vzápětí ji za to soupeř potrestal. Do poločasové přestávky šel Frýdek-Místek ovšem ve vedení zásluhou nových tváří Dominika Kuči a Pavla Střelce. Ve druhé půli nastoupili zkušenější hráči a na hrací ploše, konkrétně umělé trávě, to bylo znát. O dva góly se postaral dorostenec Denis Němec. Podruhé se do střelecké listiny zapsal také Kuča a jeden gól vsítil Jan Martiník. Další zápas čeká Frýdeckomístecké opět na domácím trávníku a to v sobotu proti béčku Górniku Zabrze.
16.1.Přehled zápasů - 3. týdenMichal RaškaV týdnu 16. 1. - 22. 1. nás čekají první přátelské utkání mužů. Válcovny se ve středu utkají s Petřvaldem a následně o víkendu s Górnikem Zabrze. Obě utkání se budou hrát na umělé trávě ve Stovkách. Starší dorost se v sobotu střetne se Vsetínem, zatímco mladší dorost s Vřesinou. Obě kategorie starších žáků čeká v sobotu Púchov a další den Hlučín. Mladší žáci změří síly s Třincem.
16.1.První přípravný zápas s Petřvaldem na MoravěFRM - PNM 6:1, 0.kolo | Michal RaškaVe středu 18. ledna se Válcovny v prvním přípravném utkání střetnou s Petřvaldem na Moravě, jenž působí v přeboru Moravskoslezského kraje a aktuálně se nachází na čtvrté pozici. Hrát se bude na umělé trávě ve Stovkách od 17:30 hod.
7.1.A-tým zahájil zimní přípravuMichal RaškaTento týden zahájil A-tým Frýdku-Místku svou zimní přípravu. Asistent trenéra Marek Smrčka řekl, kteří hráči odešli, ale především prozradil novinky, týkající se posil Lipiny. Nevyloučil také možnost hostování zkušenějších hráčů ze druhé ligy. První přípravné utkání sehrají Válcovny příští týden v sobotu 14. ledna proti Dubnici nad Váhom.
5.1.Miroslav Poledník, U19 B: V utkáních musí být kvalita na naší straněMichal RaškaV dalším hodnocení podzimní části jsme se na pár otázek zeptali trenéra B-týmu dorostu Miroslava Poledníka. Rezerva frýdeckomísteckého dorostu zvítězila ve všech třinácti zápasech a dominuje tak krajské soutěži.