Archiv článků

V srpnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.8.Honza Málek: Tréninky mají spádZdeněk PlánkaH u t i s k o-S o l a n e c - Starší dorostenci ladí formu před startem nadcházející sezóny MSDL na týdenním soustředění. Součástí týmu je i teprve šestnáctiletý talentovaný gólman Honza Málek. Právě s mladou brankářskou nadějí Valcířů jsme si povídali, jak soustředění probíhá.
2.8.Patrik Strnad: Kroměříž nás prověříFRM - KRO 1:0, 1.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Už v sobotu vstoupí Valcíři do nové sezóny. Na startu MSFL přivítáme v domácím prostředí ambiciózní tým Kroměříže. O nadcházejícím utkání jsme si povídali se záložníkem Patrikem Strnadem. Pokud nastoupí, bude to pro něj nejen debut za Lipinu, ale také v MSFL.
3.8.Na úvod doma proti silné KroměřížiFRM - KRO 1:0, 1.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Čekání na start nové sezóny končí. V sobotu od 17 hodin vyběhnou Valcíři v domácím prostředí ve Stovkách k prvnímu kolu Fortuna MSFL proti Kroměříži.
4.8.Skvěle! Na úvod MSFL výhra nad Kroměříží!FRM - KRO 1:0, 1.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Přes řadu překážek k úvodnímu vítězství. Tak by se dala charakterizovat výhra v 1. kole MSFL nad Kroměříži. Poslepovaný kádr Valcířů nechal na hřišti v horkém počasí vše a bojovným výkonem si připsal cenné tři body. O utkání rozhodl gól již v první půli, který vstřelil Patrik Strnad.
4.8.Trenér Žižka: Před kluky smekám!FRM - KRO 1:0, 1.kolo | red, zpF r ý d e k-M í s t e k - Před prvním mistrovským utkáním měl plnou hlavu starostí se složením základní sestavy. Po zápase však mohl slavit první výhru v roli hlavního trenéra. Slepovaná sestava dřela na krev a vybojovala výhru nad Kroměříží 1:0. Lodivod Valcířů měl pro své svěřence slova chvály, avšak také zmínil, že jeho tým bude nadále pracovat s pokorou.
5.8.Přehled zápasů v týdnu od 30. 7. do 5. 8. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 30. července do 5. srpna 2018.
5.8.Mrozek: Nic lepšího jsem si nemohl přátFRM - KRO 1:0, 1.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři zvítězili v prvním kole MSFL nad Kroměříží 1:0. Velkou měrou k tomu přispěl i brankář Richard Mrozek, který několikrát náš tým vydatně podržel. Debut v MSFL se mu vydařil náramně, i proto byl "terčem" pro rozhovor.
6.8.Patrik Strnad: Ubojovali jsme to!FRM - KRO 1:0, 1.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Dalším debutantem v MSFL byl i mladý záložník Patrik Strnad. A svůj premiérový start oslavil náramně. Právě jeho elegantní lob z první půle znamenal výhru 1:0 a cenné tři body proti Kroměříži.
6.8.U19: Drama s polským soupeřem a těsná prohraFRM - CZE 2:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V předposledním přípravném utkání přivítal starší dorost na domácí půdě polského soupeře. Dramatický zápas nakonec rozhodl úvod, který se podařil lépe hostům a po zbytek utkání jsme pouze dotahovali.
8.8.Vojvodík o soustředění U19: Tým chválím!Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Na přelomu července a srpna absolvovali starší dorostenci soustředění v Hutisku-Solanci. Intenzivní týdenní přípravu jsme hodnotili s trenérem Romanem Vojvodíkem. Už dopředu můžeme prozradit, že si práci týmu i zázemí chválil. K dispozici měl i trenérský štáb v podobě Radomíra Diana, Lukáše Čerňáka a šéftrenéra brankářů mládeže Josefa Hanzálka.
9.8.Poprvé ven, čeká nás cesta do VelmezuVEM - FRM 2:2, 2.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Po úvodní domácí výhře nad Kroměříží nás čeká v MSFL první cesta na hřiště soupeře. V pátek se utkáme s druhým týme loňského ročníku - Velkými Meziříčím. Čeká nás tedy ještě těžší utkání než před týdnem. Zápas startuje od 17:00.
10.8.Z Velmezu s cenným bodemVEM - FRM 2:2, 2.kolo | Zdeněk PlánkaV e l k é M e z i ř í č í - Ve 2. kole MSFL jsme zavítali na půdu druhého celku loňského ročníku - Velkého Meziříčí. A po prví půli to s Valcíři nevypadalo dobře, nicméně ve druhém dějství se nám povedlo zásluhou Bialka a Varadiho skóre otočit a tři body měli na dosah. Domácím se však nakonec povedlo v poslední minutě srovnat.
10.8.Trenér Žižka po Velmezu: Buďme pokorníVEM - FRM 2:2, 2.kolo | Zdeněk PlánkaV e l k é-M e z i ř í č í - V první půli sice ve Velkém Meziříčí prohrávali, v druhé ale sahali do poslední minuty svěřenci trenéra Jana Žižky po třech bodech. Nakonec z toho byla remíza 2:2. Lodivod Valcířů ale navzdory vyrovnání soupeře na poslední chvíli nespokojený nebyl. Jak v rozhovoru zmínil, buďme pokorní.
11.8.Přehled zápasů v týdnu od 6. 8. do 12. 8. 2018rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 6. do 12. srpna 2018.
11.8.Starší dorost generálku zvládlFRM - NJI 5:1, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Moravskoslezská dorostenecká liga se blíží a naši starší dorostenci mají za sebou i poslední test před jejím startem. V generálce si svěřenci trenéra Vojvodíka poradili s Novým Jičínem. O svém vítězství rozhodli prakticky již v první čtvrthodině.
11.8.Bialek: Gól v závěru naštve, bod ale beremeVEM - FRM 2:2, 2.kolo | Zdeněk PlánkaV e l k é M e z i ř í č í - Běžela 50. minuta, když si Daniel Bialek naběhl na centr ze standardní situace Adama Mrkvičky a hlavou uklidil míč do sítě Velkého Meziříčí. Nastartoval tak obrat, který sice nakonec výhru nepřinesl, ale znamenal cenný bod z půdy silného soupeře. Dana pochopitelně ztráty vítězství v poslední minutě mrzela, přesto si ale remízu 2:2 chválil.
12.8.Dvanáctka si soustředění užilarsNejmladší žáci MFK Frýdek-Místek (U12) mají za sebou letní soustředění, které proběhlo ve frýdeckých Stovkách.
13.8.Trenér U19 Vojvodík: Věříme, že to pošlapeZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Už ve středu nastoupí starší dorostenci k prvnímu mistrovskému utkání. V Moravskoslezské dorostenecké lize nás čeká na úvod cesta na půdu exligové Opavy. Před ostrým startem jsme si povídali s trenérem U19 Romanem Vojvodíkem, který měl s realizačním týmem v přípravě tvrdý oříšek. Nově skládající se tým připravit, aby byl konkurenceschopný.
13.8.Trenér U17 Karel Orel: Limitují nás zraněníZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - První mistrovské utkání čeká ve středu také U17. Trenér Karel Orel hodnotil přípravu jako povedenou, trápí jej však před startem soutěže větší marodka týmu. Cíl je však jasný, pohybovat se v tabulce co nejvýše.
14.8.Žižka před pohárem: Bude to prestižníFRY - FRM 0:1, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t ek - Anglický týden liga, pohár, liga bude mít v jeho prostředku prestižní náboj. V 1. kole MOL Cupu nás totiž ve středu čeká derby na půdě divizního Frýdlantu. Prestižní to bude duel to bude nejen pro hráče, ale i pro trenéra Valcířů Jana Žižku, který je odchovancem právě Frýdlantem.