Archiv článkůV srpnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.8.Reprezentace ČR U19 ve Stovkách!zpF r ý d e k-M í s t e k - Opravdu bohaté fotbalové období budou mít v nadcházející době fanoušci ve Frýdku-Místku. 3. srpna startuje pro Valcíře MSFL, 8. srpna pak ve Stovkách odehraje připravné utkání proti Gruzii ČR U19! U Vstup na zápas je zdarma!
2.8.Valcíři odstartují MSFL doma proti Sigmě BFRM - OLB 3:1, 1.kolo | red.F r ý d e k-M í s t e k - Nový ročník MSFL už přešlapuje na startu. Frýdek-Místek jej načne v sobotu 3.srpna v domácím prosředí, kdy bude ve Stovkách hostit Sigmu Olomouc B.
2.8.U14 bude bojovat na turnaji v Hradci KrálovézpF r ý d e k-M í s t e k - Zpestření a pořádná výzva čeká na naší U14. 3. a 4. sprna se totiž již poosmé zúčastní třináctého ročníku O pohár primátora města Hradce Králové.
3.8.Přehled utkání v týdnu od 29.7. do 4.8.2019red.Přehled utkání v týdnu od 29.7. do 4.8.2019
3.8.Valcíři zahájili sezonu výhrou nad béčkem SigmyFRM - OLB 3:1, 1.kolo | rsDíky dvěma přesným zásahům Kuby Teplého a gólové pojistce střídajícího Maria Telnara, porážíme na úvod sezony rezervní tým prvoligové Sigmy Olomouc 3:1.
4.8.U18 / Marek Siedlok: Věřím, že se vrací formazpF r ý d e k-M í s t e k - Byl jednou z komet loňského podzimu, když se dělil o pozici nejlepšího střelce dorosteneckých kategorií MFK Frýdek-Místek. Na jaře jej však zastavilo zranění a Marek Siedlok se tak musel opět dostávat do pohody. V aktuální letní přípravě naznačuje, že se forma s podzimu vrací.
5.8.Přehled utkání v týdnu od 5.8. do 12.8.2019red.Přehled utkání v týdnu od 5.8. do 12.8.2019.
6.8.Soustředění U13 bylo nabito zápasyzpF r ý d e k-M í s t e k - Svoje soustředění má za sebou naše kategorie U13. Ta využila domácích podmínek a zázemí stadionu ve Stovkách. Během soustředění pak svěřeni trenérů Martina Rojíčka a Františka Hlavatíka pak sehráli rovnou tři utkání. Vyuzkoušeli si také hru na velkém hřišti.
7.8.U14 sbírala zkušenosti na tradičním turnajizpF r ý d e k-M í s t e k - Žákovské týmy MFK Frýdek-Místek jsou tradičními účastníky turnaje O pohár primátora Hradce Králové. Tohle léto nebylo vyjímkou a Valcíři se zúčastnili již poosmé. Proti U14 opět stála velmi kvalitní konkurence.
8.8.ČR U19 zvítězila ve Stovkách nad GruziízpF r ý d e k-M í s t e k - Podruhé ve třech dnech se utkala Česká reprezentace do 19 let v přátelském utkání proti Gruzii. A stejně jako v úterý v Opavě slavila vítězství 3:1 také ve Frýdku-Místku. Rozhodující náskok si svěřenci trenéra Luboše Kozla vypracovali již v prnvím poločase.
10.8.Devatenáctka v generálce vyhrálaFRM - VLM 4:1, 0.kolo | rsK poslednímu přípravnému utkání si mladí Valcíři pozvali tým z Valašského Meziříčí. Zápas, který se odehrál na stadionu ve Stovkách, skončil nakonec zaslouženým vítězstvím domácích v poměru 4:1.
11.8.Tvrdé utkání v Rosicích skončilo remízouROS - FRM 0:0, 2.kolo | rsPrvní venkovní utkání sehráli Valcíři na hřišti třetiligového nováčka z Rosic. Zápas, který domácí tým dohrával pouze v deseti, skončil nakonec bezbrankovou remízou.
12.8.Dorostům se generálky vydařilyzpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápasové testy mají dorostenecké kategorie před startem svých soutěží. A testy to byly vydařené. U19, U18 a U16 zvítězily v domácím prostředí nad Valašským Meziříčím, respektive Novým Jičínem. Nejtěžší situaci měla U17, která se musela na soustředění a při generálce vypořádat s nepříjemnou virózou, i přesto dokázali svěřenci trenérů Rašky a Šponera remizovat s Valmezem.
13.8.Přehled utkání v týdnu od 12.8. do 18.8.2019red. Přehled utkání v týdnu od 12.8. do 18.8.2019.
13.8.Starší žáci vyrazili za generálkou na SlovenskozpF r ý d e k-M í s t e k - I ligové starší žáky čeká tento víkend start své soutěže. Za generálkou vyrazili na Slovensko, konkrétně poměřili síly s Ružomberokem. Velice kvalitní zápasy přinesly těsnou prohru U15 a vítězství U14.
14.8.Soustředění U17 otestovalo morální i fyzické sílyzpF r ý d e k-M í s t e k - Na start Moravskoslezské dorostenecké ligy se připravovala naše U17 také na soustředění v areálu TJ Sokol Ostravice. Kvalitní tréninky a program byly samozřejmostí. Bohužel do dění zasáhla viróza, kdy si hráči sáhli na dno svých sil, planované přípravné utkání přesto dokázali odehrát. Soustředění však nakonec muselo být zkráceno a zasáhlo i do plánu mistrovských utkání.
14.8.Postup v poháru trefil v nastavení TelnarNJI - FRM 2:3, 1.kolo | rsPohárový duel v Novém Jičíně byl nakonec obrovským dramatem se šťastným koncem pro Valcíře. Divizní sok v zápase dvakrát vedl, v nastaveném čase ale předvedli hosté krásnou kombinační akci a Mario Telnar poslal Lipinu do další fáze národního poháru.
16.8.O další body doma proti HlučínuHAT - FRM 1:9, 0.kolo | red.F r ý d e k-M í s t e k - Ve 3. kole MSFL čeká Valcíře doma pikantní souboj. Ve Stovkách totiž přivítají Hlučín, tedy soupeře, který minulou sezónu zhatil sny Lipiny o druhé lize. Utkání má výkop naplánovaný na sobotu 16:30.
17.8.Valcíři doma opět úspěšní, Hlučín zdolali 2:0FRM - HLU 2:0, 3.kolo | rsAni ve druhém domácím střetnutí letošní sezony fotbalisté Frýdku-Místku ve Stovkách nezaváhali, když si tentokráte poradili s Hlučínem 2:0.
17.8.S Hlučínem mladí Valcíři vedení neudrželiFRM - HLU 1:2, 3.kolo | rsUtkání s brněnskou Zbrojovkou se nejstarším dorostencům Frýdku-Místku v týdnu odložil, a tak premiéru letošního ročníku MSDL obstaral až domácí duel s Hlučínem. Ač Valcíři první poločas vyhráli 1:0, po změně stran dvakrát inkasovali a body bral tedy náš soupeř.
Další stránky
12>>