Archiv článků

V září 2016 vyšly tyto články:

30.9.Mladší dorostenci si zahrají semifinále MVMrsOba týmy mladšího dorostu si vybojovaly právo účasti v semifinále celorepublikového turnaje - Memoriál Vlastislava Marečka.
29.9.Přehled zápasů v týdnu od 26. 9. do 2. 10. 2016rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 26. září do 2. října 2016.
28.9.Marek Čech posílil realizační tým ValcířůredBývalý vynikající brankář Marek Čech se stal asistentem trenéra a zároveň i trenérem brankářů.
24.9.Vyskočil: Hraje se na góly a těch dali domácí vícredNa jihu Čech kdysi útočník Martin Vyskočil působil. V pátečním podvečeru se tam znovu vrátil, tentokráte v dresu frýdecko-místeckých Valcířů.
23.9.Série s Jihočechy prolomena nebylaCEB - FRM 3:1, 8.kolo | rsJihočeši v domácím prostředí ukázali svou sílu, když i své čtvrté podzimní utkání na svém trávníku vyhráli. Valcíře zlomil úvod druhého poločasu.
23.9.Přehled zápasů v týdnu od 19. 9. do 25. 9. 2016rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 19. do 25. září 2016
20.9.Šumský: První poločas jsme nezvládlirsJediným střelcem Valcířů do sítě žižkovské Viktorie byl záložník Nicolas Šumský
19.9.Nové vybavení pro mládežrmPlnění předsevzaté vybavenosti mládeže bylo zahájeno
18.9.Duel se Žižkovem rozhodly individuální chybyFRM - ZIZ 1:2, 7.kolo | rsChyby v defenzívě a prospaný první poločas... to byly hlavní příčiny další domácí bodové ztráty.
17.9.Štěpanovský posílil před Žižkovem ValcířeredOsmadvacetiletý brankář Martin Štěpanovský doplnil krátce před sobotním duelem se Žižkovem náš kádr.
16.9.Přehled zápasů v týdnu od 12. 9. do 18. 9. 2016rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. září 2016.
11.9.Ze Soukeníku se vracíme s cenným bodemTAB - FRM 2:2, 6.kolo | rsTrefa obránce Oldřicha Byrtuse ze samého závěru zápasu znamenala konečnou remízu 2:2.
8.9.V 15 letech nejmladším střelcem A týmursSvou první příležitost chytil Michal Fukala pořádně za pačesy, hned v prvním utkání za A muže vstřelil gól
6.9.Stratil: Soupeř byl bojovný, měli jsme ale na nějrsÚtočník Lukáš Stratil má za sebou obnovenou premiéru v našem dresu.
4.9.S Prostějovem jsme zachraňovali bod v nastaveníFRM - PRO 2:2, 5.kolo | rsCenný bod trefil až v nastaveném čase záložník Ľubomír Willwéber.