Archiv článkůV lednu 2021 vyšly tyto články:

1.1.Trenér U17 Karel Orel: Šíře kádru hrála podstatnou rolizpF r ý d e k-M í s t e k - Stejně jako u U16, i U17 se potýkala s posuny hráčů napříč celým dorostem. Můžeme ale říct, že mladý tým i jen přes dvě výhry rozhodně v MSDL nepropadl. Podzim jsme hodnotili s trenérem Karlem Orlem.
2.1.Bývalý útočník Válcoven Jiří Mrázek oslavil 70zpF r ý d e k-M í s t e k - Hned první den roku 2021 byl pro frýdecko-místecké fanoušky speciální. 1. ledna totiž oslavil 70. narozeniny Jiří Mrázek (na fotu třetí zleva), který hájil dres Valcířů v historické prvoligové sezóně. Ke krásnému jubileu gratulujeme!
5.1.Trenér U19 Roman Vojvodík: Pro mladý tým to byla velká školazpF r ý d e k-M í s t e k - Podzim byl pro týmy U18 a U19 hodně náročný. Nejen z hlediska koronavirových opatřetní, ale především z toho pohledu, že se oba týmy budovaly z nenadání prakticky znovu a za pochodu. O svízelném podzimu staršího dorostu jsme si povídali pochopitelně s šéftrenérem mládeže a trenérem U19 Romanem Vojvodíkem.
10.1.M. Moják: Fotbal i život. Chci si vždy říct, že jsem odevzdal maximumzpF r ý d e k-M í s t e k - Začínal jako brankář, postupně se však přesunul do pole. V letošní sezóně k tomu navíc dostal kapitánskou pásku. S kapitánem U18 Michaelem Mojákem jsme si povídali nejen o svízelném podzimu U18 a celého staršího dorostu, škole, ale i o tom, že stačilo jedno rozdílné rozhodnutí a mohl z něho být v budoucnu třeba chirurg.
15.1.Síla budoucích Lvíčat? V lize jim vládne Fukalazp Foto: fcslovanliberec.czF r ý d e k-M í s t e k - Tak trochu tajemný nadpis, co říkáte? Má však jednoduché vysvětlení. Ročník 2000 nebyl výjimečný jen ve Frýdku-Místku. Není tak divu, že se pro reprezentační výběr do 21 let tvoří velice silná základna. Web fotbal.cz se zabýval starty hráčů ročníku 2000 ve Fortuna lize a zjištění to bylo pro fanoušky Frýdku-Místku příjemné. Nejvíce startů nasbíral bývalý hráč Valcířů Michal Fukala v dresu Liberce.
20.1.Dotazník L. Kunčík / U17: Nej přednost? Asi rychlostzpF r ý d e k-M í s t e k - Dotazníky na naše mládežnické fotbalisty nebudou chybět ani v roce 2021. Premiérový v novém roce patří záložníkovi U17 Lukáši Kunčíkovi. Talentovaný ofenzivní hráč byl jedním z těch, kteří byli ročníkově posunuti. Neúplný podzim se mu vydařil, v jedenácti utkáních vstřelil šest branek. Co o sobě v dotazníku prozradil?
25.1.Nejlepšími střelci žáků Roman a JanošeczpF r ý d e k-M í s t e k – Gólovou podzimní statistiku našich dorosteneckých hráčů jsme probrali ještě v závěru roku 2020, nyní je na čase, podívat se na nejlepších kanonýry našich žákovských týmů. V neúplném podzimu se nejvíce dařilo ve starších žácích Matěji Romanovi a v mladších pak Adrianu Janošcovi.
29.1.Svatopluk Schäfer slaví 70!zpF r ý d e k-M í s t e k - Máme velkou radost, že dnes můžeme popřát ke krásnému kulatému jubileu ikoně našeho klubu, Svatopluku Schäferovi (na fotu vpravo). Bývalému brankáři Válcoven, trenérovi a současnému šéftrenéru brankářů naší mládeže přejeme pochopitelně především pevné zdraví. Gratulujeme!
29.1.Půlkulaté narozeniny Ivana Kopeckéhozp foto: TV PolarF r ý d e k-M í s t e k - Mezi legendy našeho klubu pochopitelně patří i Ivan Kopecký. Bývalý obránce a kapitán Válcoven slaví svoje narozeniny ve stejný den jako Svatopluk Schäfer. Zatímco bývalý brankář slaví kulatiny, postrach ofenzivy soupeřů a později úspěšný trenér slaví půlkulatiny, 75. narozeniny. Ostatně číslo za sedmičkou bylo jeho oblíbené, vždy s ním na hřišti nastupoval. I jemu pochopitelně gratulujeme, přejeme hodně zdraví a vše nejlepší!
31.1.Trenérka Valcířek J. Sikorová: Potvrdilo se, že jdeme správnou cestouzpF r ý d e k-M í s t e k - Na přelomu roku jsme postupně probrali s trenéry žáků a dorostu podzim jednotlivých týmů. Nyní jsme se dostali k rychle se rozrůstající dívčí sekci našeho klubu. Na podzim vyběhly k premiérovým zápasům naše dorostenky, činily se ale i ostatní týmy. Podzim jsme hodnotili s šéftrenérkou Valcířek Janou Sikorovu. A že bylo vzhledem k obsáhlosti rozhovoru témat rozhodně dostatek.