Archiv článků

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

1.11.Lipina bude bojovat na půdě rozjetého ZnojmaZNO - FRM 1:0, 14.kolo | Michal RaškaPo odloženém utkání se Válcovny utkají již v pátek 3. listopadu na půdě Znojma. To se aktuálně pyšní jednou z nejlepších forem v soutěži. Momentálně se nachází na 5. místě se 23 body, zatímco Lipina je na 10. příčce s 19 body. Výkop utkání je v 14:30 hodin.
3.11.Válcovny podlehly Znojmu v závěruZNO - FRM 1:0, 14.kolo | Michal RaškaVe 14. kole pátečního odpoledne se Frýdek-Místek představil na půdě rozjetého Znojma. Lipina si během celého utkání vytvořila několik gólových situací, které nedokázala proměnit a v závěru utkání sama inkasovala. Frýdeckomístečtí tak smolně prohráli 0:1.
6.11.Oblíbené Blansko přijede na StovkyFRM - BLA 3:1, 13.kolo | Michal RaškaDo konce podzimní části zbývají tři utkání. Frýdek-Místek ve 13. kole uvítá tým z Blanska. Vzájemná bilance hovoří jednoznačně ve prospěch Lipiny, která třikrát v řadě vyhrála. Aktuálně se Válcovny nacházejí na 10. místě s 19 body. Hosté jsou na 14. pozici a na kontě mají o čtyři body méně. Výkop utkání je ve středu 8. listopadu od 14:00 hodin.
6.11.Přehled zápasů - 45. týdenMichal RaškaV týdnu 6. 11. - 12. 11. čeká naše muže domácí dvojzápas. Nejprve se ve středu střetnou v odloženém utkání s Blanskem a v sobotu přivítají Uherský Brod. Ligový dorost čeká pikantní jízda na půdu Slavie Praha. Starší žáci se doma utkají se Slováckem. Kategorii U12 čekají Vítkovice.
8.11.Blansko na Stovkách opět padloFRM - BLA 3:1, 13.kolo | Michal RaškaOdložené utkání z 13. kola se odehrálo dnes na Stovkách již od 14 hodin. Do Frýdku-Místku zavítalo Blansko, kterému se proti Válcovnám vůbec nedaří. Do utkání vstoupila Lipina skvěle, když si už po dvaceti minutách vytvořila dvougólový náskok po brankách Obucha a Hykela. Ve druhé půli sice soupeř snížil, ale v nastavení potvrdil tři body Martiník. Frýdeckomístečtí tak s Blanskem zvítězili počtvrté v řadě.
9.11.Poslední domácí zápas podzimu s Uherským BrodemFRM - UHB 1:1, 15.kolo | Michal RaškaTento rok se frýdeckomístečtí fotbalisté naposled představí na domácím trávníku a to proti Uherskému Brodu. Soupeř se nachází na 16. místě se 13 body. Válcovny jsou po patnácti kolech na 10. pozici s 22 body. Úvodní výkop utkání je v sobotu 11. listopadu od 14:00.
11.11.Poslední domácí zápas přinesl remízuFRM - UHB 1:1, 15.kolo | Michal RaškaV 15. kole se Frýdek-Místek představil na domácí půdě naposled v tomto kalendářním roce. Do utkání s Uherským Brodem vstoupil velmi aktivně, ovšem úvodní branku vstřelili hosté v nastavení první půle. Remízu nakonec zachránil tři minuty před koncem Jakub Massaniec. Válcovny remizovaly 1:1.
13.11.Přehled zápasů - 46. týdenMichal RaškaV týdnu 13. 11. - 19. 11. naši muži odehrají poslední kolo podzimní části na Bazalech proti B-týmu Baníku Ostrava. Dorost U16 se v přátelském utkání střetne se starším dorostem Brušperku. Starší žáci rovněž odcestují do Ostravy. U13 do Vítkovic.
15.11.Lipina na BazalechOSB - FRM 1:1, 16.kolo | Michal RaškaLipina se na podzim představí naposled a to na ostravských Bazalech proti prvnímu týmu tabulky rezervě Baníku Ostrava. Válcovny se nacházejí na 8. místě. Výkop utkání je v pátek 17. listopadu od 13:30.
17.11.S rezervou Baníku smírněOSB - FRM 1:1, 16.kolo | Michal RaškaPodzimní část je za námi. Frýdek-Místek v posledním soutěžním utkání tohoto roku remizoval na Bazalech s béčkem Baníku Ostrava 1:1. Těsně před poločasem se trefil Hykel, ovšem ve druhé půli srovnal Kaloč. V neúplné tabulce se tak Válcovny nacházejí na 9. místě.
18.11.Roman Vojvodík: Panuje spokojenostMichal RaškaŠéftrenér mládeže a zároveň kouč prvoligového dorostu U19 Roman Vojvodík nám v rozhovoru pověděl pár slov o právě skončeném podzimu našich dorostenců.
22.11.Přehled zápasů - 47. týdenMichal RaškaV týdnu 20. 11. - 26. 11. čekají naší mládež přátelská utkání. U17 čeká zápas s muži Lískovce. Po nich se představí také kategorie U16 se starším dorostem Frýdlantu. Nejmladší žáky čeká v neděli Poruba.
25.11.Radek Šmíd: Vidět odchovance v nejvyšších soutěžích je náš cílRedakceDalší rozhovor z naší série nám poskytl šéftrenér žákovských kategorií a zároveň trenér naší ligové sedmnáctky Radek Šmíd.
29.11.Robert Pištěk: Útočník je hlavní cíl v přestupovém obdobíMichal RaškaPo podzimní části nám rozhovor poskytl hlavní trenér A-týmu Robert Pištěk. Odpověděl nám otázky ohledně hodnocení týmu, brzkém vypadnutí v poháru, statistikách a prozradil také, s kým se Lipina utká v zimní přípravě.
29.11.Přehled zápasů - 48. týdenMichal RaškaMistrovské utkání podzimní části jsou sice za námi, ale frýdeckomístečtí mládežníci rozhodně nelení, neboť se připravují formou přátelských zápasů. Jednotlivá utkání najdete jako vždy v našem přehledu.
30.11.Silvestrovské derby opět na StovkáchMichal RaškaNa umělé trávě ve Stovkách se znovu uskuteční tradiční silvestrovské derby. Již pojedenácté změří síly dva někdejší nesmiřitelní rivalové Válcovny a Slezan. Tentokrát se odehraje jedno utkání s výkopem už v pátek 29. prosince od 17:00! Přijďte povzbudit své oblíbené hráče o pomyslný klíč Frýdku-Místku.