Archiv článkůV červnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
26.6.Spolupráce MFK FM z.s. a FAČR při kandidatuře na EURO žen U19zpF r ý d e k-M í s t e k - Jsme rádi, že vám můžeme oznámit pro město Frýdek-Místek i náš klub prestižní záležitost. MFK Frýdek-Místek z.s. a FAČR hodlají spolupracovat při kandidatuře na uspořádání Mistrovství Evropy žen U19 v roce 2022, které se koná v České republice.
21.6.Valcíři se po letech znovu sešlirsKdo by si na tuhle fotbalovou partu z Lipiny nevzpomněl. No schválně, vybaví se vám i po těch několika letech jejich jména?
21.6.Turnaj dětských domovů a ADRY se i přes neduhy počasí vyvedlzpF r ý d e k-M í s t e k - Stadion Stovky měl v neděli 21. června hostit turnaj dětských domovů a ADRY Frýdek-Místek. Jak se ale říká, počasí nelze poručit. Vytrvalé deště přesunuly dějiště turnaje na 5. Základní školu ve Frýdku-Místku. Na dobré náladě to ovšem všem aktérům rozhodně neubralo.
19.6.Letní ligu jsme zakončili porážkou v Hlučíně | redV první části letní přípravy jsme odehráli tři utkání v turnaji Letní Covid lize. S výsledkem jedné remízy a dvou porážek končíme v tabulce na čtvrtém místě.
17.6.Starší žáci zakončili sezónu s ChomutovemzpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápasy této sezóny sehráli v sobotu 13. června naši starší žáci. V přátelských utkáních se střetli s Chomutovem.
16.6.Stovky ožijí turnajem dětských domovůzpF r ý d e k-M í s t e k - V neděli 21. června budou Stovky součástí krásné fotbalové akce. Konat se zde bude i za podpory MFK Frýdek-Místek z.s. turnaj dětských domovů a Adry.
16.6.Muže čeká poslední zápas první fázeRedakceKvůli pandemii korona viru se letní příprava rozdělila do dvou fází. Tu první zakončí Valcíři zápasem Letní ligy v Hlučíně.
16.6.Gólové hody dorostuzpF r ý d e k-M í s t e k - Naše dorostenecké týmy si v uplynulém týdnu zastřílely. U18 si "odskočila" z turnaje šesti a vysoko zvítězila nad muži Řepišť. U17 doslova rozstřílela A-tým Hukvald, stejně si počínala i naše U16 proti dorostu Sedlišť.
15.6.Přehled zápasů v týdnu od 15. do 21. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. června 2020.
13.6.U18 sestřelil v Libhošti ŠimíčekLBH - FRM 5:0, 0.kolo | zpL i b h o š ť - Poprvé v turnaji šesti neprovázel U18 déšť a absolutně zamračená obloha. Možná by to ale v pořadí čtvrtém utkání turnaje naši fotbalisté brali. Hrálo se totiž za horkého, dusného počasí. A jakoby se Valcíři v těchto podmínkách také fotbalově "udusili". Z Libhoště se totiž vraceli s nelichotivým výsledkem.
12.6.Petřkovice rozhodly zápas v první půliFRM - PTŘ 2:4, 0.kolo | redAni ve druhém zápase v turnaji Letní Covid ligy nevítězíme. Na domácím trávníku podlehli A muži Petřkovicím 2:4.
11.6.Valcířky reprezentovaly na Hodonín cupuzpF r ý d e k-M í s t e k - Na fotbalové dobrodružství vyrazily v sobotu 6. června naše dívčí týmy. Cesta to byla dlouhá, Valcířky totiž odehrály turnaj až na jihu Moravy v Hodoníně.
10.6.Starší žáci nadělili soupeřům dvakrát sedm gólůzpF r ý d e k-M í s t e k - S vysokými výhrami vzešli starší žáci ze svých přátelských duelů. Naše týmy U15 a U14 svorně porazily soupeře 7:0. U15 zvítězila nad mladším dorostem Frýdlantu nad Ostravicí, U14 nad Vítkovicemi.
10.6.První výhra v přípravě, Valcíři zdolali Polanku | redValcíři si v přípravném období připsali první úspěch, když na domácím stadionu porazili Polanku 3:1.
9.6.Dvě výhry U13, U12 dvakrát remizovalazpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci mají při svých zápasech štěstí na slunečné počasí. Kategorie U13 i U12 sehrály své duely v letním počastí. U13 si připsala dvě výhry, když nejprve porazila starší žáky Petřkovic a posléze U13 Vítkovice. U12 dvakrát remizovala, s Novým Jičínem a Frýdlantem nad Ostravicí.
8.6.Přehled zápasů v týdnu od 8. do 14. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 8. do 7. června 2020.
8.6.Mladší dorost sehrál zápasy s TřincemzpF r ý d e k-M í s t e k - První zápasy po koronavirové pauze sehráli naši mladší dorostenci. Do Stovek jsme si pozvali Třinec. U17 těsně prohrála, U16 slavila vítězství 4:2.
7.6.Lepší výsledek pokazila slabá produktivitaKRN - FRM 2:0, 0.kolo | rsDevatenáctka odehrála čtvrté přípravné utkání. Tentokráte se mladí Valcíři porovnali s muži FK Krnov.
6.6.Dobře rozjetý zápas se U18 zvládnout nepovedloFRM - LSK 2:5, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V pořadí třetím utkání v rámci turnaje šesti čekal na U18 nejpikantnější souboj. V páteční podvečer jsme přivítali A-tým Realu Lískovec. Dobře rozjetý zápas se ve druhé půli nepovedlo zvládnout ke zdárnému konci. Naopak, po laciných chybách získal soupeř rozhodující náskok.
5.6.Opustil nás Laco Simanred.F r ý d e k-M í s t e k - Velice smutná zpráva nás zastihla ve Stovkách. Ve čtvrtek nás náhle opustil ve věku 71 let hlavní pořadatel Laco Siman.
Další stránky
12>>