Archiv článkůV červenci 2020 vyšly tyto články:

8.7.Áčku začala druhá část letní přípravyredJen pár dnů volna a šupajda zpátky do plné zátěže. Valcířům začala druhá část letní přípravy.
8.7.Mikulenka: Posunul jsem se zase o krok blíže mému snuRobert SchedlingO tom, že se pílí a dřinou dá i z Frýdku-Místku dostat do velkého fotbalu, to jsme se mohli v minulých letech přesvědčit již několikrát. Uvidíme, kam následné cesty zavedou teprve 17letého záložníka Jakuba Mikulenku, který míří ze Stovek do Teplic.
9.7.Hubník: Zjistili jsme, že neexistuje jen práce a fotbalrsTrenér A týmu, Michal Hubník, povede své svěřence ve třetí nejvyšší republikové soutěži druhým rokem. Při své premiéře dovedl Valcíře ke třetí příčce MSFL.
9.7.Hýbl: Škoda, že na Letné nebylo deset tisíc lidíRobert SchedlingV Teplicích se momentálně liga nehraje, hráči dostali na pár dnů volno. A tak bývalý Valcíř Matěj Hýbl vyrazil na trénink svých někdejších spoluhráčů. A jelikož si Matěj odbyl před pár dny ligovou premiéru, bylo by doslova hříchem se jej na nějaké ty dojmy nezeptat.
13.7.Přehled zápasů v týdnu od 13. do 19. 7. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 13. do 19. července 2020.
14.7.Start přípravy mládežnických týmůzpF r ý d e k-M í s t e k - 13. července začala pro mládežnické týmy MFK Frýdek-Místek letní příprava. Dorosty měly vyhrazené dopoledne, žáci odpoledne. Jak bývá zvykem vše se odehrávalo v našem krásném areálu.
14.7.Žondra si nazul střelecké kopačky, na výhru to žel nestačilo | rsPřípravné střetnutí s FK Přepeře jsme v rámci kondičního soustředění prohráli 2:4. V dresu Valcířů se dvakrát dokázal prosadit útočník Libor Žondra.
14.7.Valcíři přivítají na úvod sezony béčko OlomouceredV pondělí odpoledne byl v Olomouci rozlosován nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Valcíři tak znají podzimní los.
16.7.Exligový Vošahlík stál za výhrou jablonecké rezervy | rsValcíři zakončili kondiční soustředění zápasem s FK Jablonec B.
20.7.U14 vstoupila do starších žáků výhrouzpF r ý d e k-M í s t e k - První přípravné zápasy letní přípravy mají za sebou naše žákovské týmy. Starší žáci sehráli doma zápasy proti Prostějovu. U14 si ve svém premiérovém zápase ve starších žácích připsala výhru. U13 přivítala Akademii MFK Vítkovice.
20.7.Dorosty načaly přípravu s TřincemzpF r ý d e k-M í s t e k - První přípravné zápasy mají za sebou i naše dorostenecké kategorie. Všechny naše týmy se svorně střetly s Třincem a měly odjíždět na soustředění do Vigantic a na Hutisko. Bohužel do tohoto programu se promítla koronavirová situace v Moravskoslezském kraji a Valcíři se tak budou připravovat v domácím podmínkách.
21.7.Přehled zápasů v týdnu od 20. do 26. 7. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 20. do 26. července 2020.
23.7.Fotbalová prázdninová odpoledne bavízpF r ý d e k-M í s t e k - I tohle léto probíhá na hlavním hřišti areálu Stovky Fotbalové prázdninové odpoledne pro malé sportovce. Pod vedením šéftrenéra přípravek Kamila Kořínka a mládežnických trenérů mají za sebou děti už dvě fotbalová odpoledne.
26.7.Mládež představila projekt s H2 WorldzpF r ý d e k-M í s t e k - V úterý 14. července proběhlo ve VIP prostorách stadionu Stovky představení projeku MFK Frýdek-Místek z.s. a H2 World Health & Beauty. Spolupráce, která již nějaký čas trvá, tak dostala oficiální punc.
27.7.Přehled zápasů v týdnu od 27.7. do 1. 8. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 27. července do 2. srpna 2020.
28.7.U14 soustředění, mladší žáci s HlučínemzpF r ý d e k-M í s t e k - Předposlední červencový týden byl v letní přípravě nabitý především pro naši U14. Ta totiž absolvovala ve Stovkách soustředění, jehož součástí byly i dva přípravné zápasy. Mladší žáci odehráli v sobotu zápasy s Hlučínem.